górne tło

Zaproszenie do udziału w loterii loterii promocyjnej „ Budżet Obywatelski 2019”.

Tegoroczne głosowanie w ramach już VI edycji budżetu obywatelskiego rozpocznie się 28 września potrwa do 7 października br. i jest wyjątkowe po wieloma względami. W tym roku głosować może każdy mieszkaniec Krakowa bez względu na wiek. A wyboru na łącznie 6 ulubionych projektów należy dokonać spośród  aż 118  projektów ogólnomiejskich i 439  projektów dzielnicowych poddanych pod głosowanie.

Aby zagłosować można wybrać jedną z dwóch dróg, tradycyjnie za pomocą karty do głosowania lub online poprzez platformę internetową www.budzet.krakow.pl.

Zachęcamy do głosowania elektronicznie to łatwy i szybki sposób by mieć wpływ na zmiany w naszej Dzielnicy i mieście. Jeśli jednak chcesz zagłosować osobiście zapraszamy do jednego z ponad 150 stacjonarnych punktów do głosowania, których opublikowany wykaz znajduje się na stronie www.budzet.krakow.pl. Zagłosować też możesz w mobilnym punkcie do głosowania, który odwiedzi kilkanaście miejsc w Krakowie. Spotkajmy się m.in na Rondzie Mogilskim, Alei Róź lub w parku Jordana. Dokładna trasa mobilnego punktu do głosowania zostanie udostępniona na stronie internetowej budżetu obywatelskiego.

Zaproszenie do udziału w loterii  loterii promocyjnej „ Budżet Obywatelski 2019”.

Podczas tegorocznej edycji budżetu obywatelskiego odbędzie się loteria promocyjna „ Budżet Obywatelski 2019”. Loteria jest skierowana do wszystkich osób pełnoletnich oraz niepełnoletnich zamieszkałych w Krakowie i  tych którzy oddadzą ważny głos podczas głosowania. Aby być uczestnikiem Loterii należy również udzielić zgody na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia Loterii przez Organizatora.

W ramach loterii promocyjnej „Budżet Obywatelski 2019”  50 sztuk tabletów trafi do co tysięcznej osoby głosującej online natomiast kolejne 50 sztuk zostanie rozlosowane wśród mieszkańców głosujących za pomocą karty do głosowania. Łącznie w ręce mieszkańców głosujących którzy oddali ważny głos i wyrazili zgodę na udział w loterii trafi 100 sztuk tabletów.

Zapoznaj się ze szczegółowym regulaminem loterii w poniższym załączniku.

 

Zagłosuj BO warto!