górne tło

Link do spotkania on-line w dniu 22 kwietnia 2021 r.

Serdecznie zapraszamy na ósmy panel BO WEBINARIA, który odbędzie się w dniu 22 kwietnia br. o godzinie 17:00.


To już ostatnie spotkanie on-line z serii webinarów BO. W całości będzie należeć do Krakowskiego Biura Festiwalowego, podczas niego dowiemy się o roli właściwej komunikacji w czasie walki o głosy, ale także podczas realizacji projektu oraz jak zaplanować wydarzenie zgodnie z zasadami dostępności.

 

Kliknij tutaj, aby dołączyć do spotkania

 

  1. Każdy głos się liczy! Czyli o roli właściwej komunikacji w czasie walki o głosy, ale także podczas realizacji projektu – Świadomość, że procesy komunikacyjne zachodzą między nami nieustannie sprawia, że każdy z nas staje się ambasadorem swojego projektu i bierze czynny udział w jego promowaniu. Dlatego tak ważna jest właściwie prowadzana komunikacja oraz działania public relations. I chociaż może wydawać się to skomplikowane, warto zapoznać się z podstawowymi zasadami tworzenia strategii komunikacji projektu, by móc zarówno walczyć o głosy, jak i potem zakomunikować sukces – wybór projektu do realizacji, a także korzyści dla mieszkańców, kiedy zostanie już zrealizowany.
  2. Jak zaplanować wydarzenie zgodnie z zasadami dostępności?– Podczas webinaru postaramy się podpowiedzieć na co warto zwrócić uwagę podczas organizacji wydarzenia i jak zorganizować wydarzenie, by było dostępne dla wszystkich, niezależnie od wieku czy stopnia niepełnosprawności odbiorców. Jak zapewnić dostępność wydarzenia na każdym etapie jego organizacji (przygotowanie zespołu, dostępność: miejsca, transportu, promocji, rejestracji, komunikacji, materiałów i multimediów)?

Przypominamy!

Webinaria są otwarte dla każdego zainteresowanego mieszkańca.

Zachęcamy do udziału! #BOwarto być on-line!

Informacja na temat harmonogramu wszystkich spotkań on-line TUTAJ