Twoje BO rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Adres: Skotnicka 86, Kraków
WWW: https://aktywninaplus.pl/terminarz/
  • Data:

    2022-01-01 - 2022-12-31

Aktywni na Plus. Animacja czasu wolnego dla dzieci i dorosłych” to projekt finansowany z Budżetu Obywatelskiego Miasta Krakowa w ramach którego organizowane są warsztaty oraz zajęcia dodatkowe dla dzieci i młodzieży. Dzięki współpracy z naszymi tutorami organizujemy darmowe wycieczki, warsztaty oraz zajęcia cykliczne – rozbudzamy ciekawość świata, poszerzamy horyzonty oraz pogłębiamy wiedzę na temat lokalnej kultury. Pragniemy umożliwić dzieciom odkrywanie ich mocnych stron i talentów oraz zdobycie nowych umiejętności w różnorodnych dziedzinach, takich jak: sztuka, taniec, robotyka, sport, podróże czy kulinaria. Prowadzone warsztaty to także doskonała okazja do poznania nowych kolegów i koleżanek oraz zacieśnienia sąsiedzkich więzi! Dążymy do stworzenia lokalnej społeczności, w której każdy odnajdzie swoje miejsce – niezależnie od pochodzenia, statusu materialnego czy stopnia sprawności. Wierzymy, że dodatkowe zajęcia staną się dla dzieci przyczynkiem do dalszych, wspólnych zabaw i budowania relacji przyjacielskich. Organizowane przez nas wycieczki i warsztaty wyjazdowe umożliwią rodzinom wspólne, aktywne spędzanie czasu – to także doskonała okazja do pogłębienia wiedzy o lokalnej kulturze i historii.

Miejsce realizacji:

Naszym partnerem jest Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 7 przy ul. Skotnickiej 86. To właśnie tam odbywają się zajęcia cykliczne i wydarzenia jednorazowe. Warsztaty wyjazdowe realizowane są w okolicach Krakowa. 

Warunki uczestnictwa:

Projekt tworzymy z myślą o dzieciach i młodzieży w wieku od 3-14 lat. Dzięki współpracy z zawodowymi tancerzami, aktorami, artystami, rzemieślnikami, kucharzami oraz podróżnikami chcemy odkryć i rozwinąć potencjał drzemiący w młodzieży.

Wszystkie informacje o wydarzeniach można znaleźć na FB: https://www.facebook.com/Aktywni-na-Plus-100577469294896