Lista projektów na które można było głosować w budżecie obywatelskim 2017
Zobacz projekty z: 2016 2015
Na mapie zaprezentowane są projekty, którym można przypisać jeden adres. Wszystkie projekty przedstawione są poniżej mapy.
  • Zdrowie
  • Infrastruktura
  • Edukacja
  • Kultura
  • Bezpieczeństwo
  • Zieleń i ochrona środowiska
  • Sport i Infrastruktura sportowa
  • Infrastruktura rowerowa
  • Społeczeństwo
  • Wszystkie
Na szarfach znajdują się numery przydzielone projektom w drodze losowania.
Logo kategorii
1
U NAS WESOŁO, BEZPIECZNIE I SPORTOWO

DOPOSAŻENIE OGRODU PRZEDSZKOLNEGO DLA 170 DZIECI W URZĄDZENIA ZABAWOWE. W CHWILI OBECNEJ PLAC WYMAGA DOINWESTOWANIA.

Logo kategorii
2
Siatka dzieli - siatka łączy

Zaplanowano modernizację boiska przy SOSW dla Niesłyszących w Krakowie przy ul. Grochowej 19. Wymieniona zostanie nawierzchnia boiska, które dodatkowo zyska ogrodzenie i wyposażenie niezbędne do gry w piłkę koszykową i piłkę siatkową.

Logo kategorii
3
Remont parkingu przy cmentarzu na ul. Półłanki

Celem projektu jest remont chodnika, istniejących miejsc parkingowych oraz stworzenie nowych przy cmentarzu na ul. Półłanki w Krakowie.

Logo kategorii
4
Język angielski dla dorosłych

Projekt przeznaczony dla osób dorosłych, mieszkańców obszaru Dzielnicy XIII osiedli Rybitwy i Przewóz w Krakowie. Umożliwi osobom dorosłym dostęp do nauki języka. Zajęcia będą odbywały się w małych grupach, na różnych poziomach zaawansowania.

Logo kategorii
5
Zjazd na linie (tyrolka) dla dzieci w Parku Płaszów

Poprzez montaż urządzenia do zjazdu linowego tzw. tyrolki zapewnimy dzieciom dostęp do atrakcyjnej zabawy na bezpiecznej wysokości i uatrakcyjnimy przez to Park Płaszów.

Logo kategorii
6
Ratownicy WOPR nad Bagrami

Poprawa bezpieczeństwa osób przebywających na terenie parku Bagry Wielkie, polegająca na zabezpieczeniu obszaru wodnego przez Ratowników WOPR, nie tylko na kąpielisku miejskim, ale również na całym akwenie przez cały okres wakacji.

Logo kategorii
7
Mali Ratownicy

Szkolenia z pierwszej pomocy przedmedycznej wraz z obsługą AED (automatyczny defibrylator zewnętrzny) dla dzieci z przedszkoli i szkół z terenu Dzielnicy. Zakup materiałów profilaktyczno-edukacyjnych.

Logo kategorii
8
Intensywny kurs podstaw języka angielskiego dla seniorów

Unikalny kurs, skierowany do seniorów, którzy nie mieli wcześniej kontaktu z j. angielskim, a chcą osiągnąć poziom komunikatywny, gdyż np. podróżują i muszą sobie poradzić na lotnisku, restauracji, hotelu lub odwiedzają swoich bliskich za granicą.

Logo kategorii
9
Bezpieczeństwo mieszkańców Dzielnicy XIII Podgórze

Doposażenie jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej Przewóz w sprzęt ratowniczo-techniczny do walki z klęskami żywiołowymi.

Logo kategorii
10
Seniorzy ćwiczą na wolnym powietrzu

Zajęcia sportowo-rekreacyjne dla seniorów

×