Archiwum projektów rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Strona archiwalna
Aktualna lista projektów budżetu obywatelskiego znajduje się na stronie:
Projekt lokalny - Dzielnica VI NR 14:

Zielone i kwietne Bronowice.

Edycja Budżet Obywatelski 2022 Projekt lokalny - Dzielnica VI Realizacja projektu odbywać się będzie w przestrzeni ogólnodostępnej.

Lokalizacja

Główna lokalizacja:

Dodatkowe lokalizacje: Nasadzenia kwiatów, krzewów ozdobnych i drzew wzdłuż takich ulic jak. 1. Bronowicka na odcinku od ul. Rydla do ul. Armii Krajowej. 2. Balicka na odcinku od ul. Armii Krajowej do ul. Na Błonie. 3. Lindego.oraz na terenach zielonych: 4. Pomiędzy ul. Armii Krajowej, a ul. J.Lea na wysokości Zespołu Szkół Geodezyjno-Drogowych i Gospodarki Wodnej.

Opis projektu

Opracowanie projektu dotyczącego stworzenia spójnej przestrzeni we wskazanych miejscach w zakresie urządzonej zieleni i realizacja zadania wg. opracowanego projektu.

UZASADNIENIE PROJEKTU

Projekt ma na celu poprawienie estetyki, upiększenia terenów zielonych, a tym samym poprawy jakości powietrza.  Posadzenia nowych drzew, krzewów ozdobnych i kwiatów stworzy piękne miejsca do wypoczynku i będzie mieć niewątpliwy wpływ na nastrój mieszkańców.

Kosztorys
Nazwa Opis Koszt
Opracowanie projektu projekt sposobu zagospodarowania terenów zielonych a w szczególności doboru kwiatów, krzewów ozdobnych i rodzaju drzew. 19 000,00 PLN
Realizacja zadania. Wykonanie zadania wg. opracowanego projektu do wyczerpania planowanych środków finansowych 210 000,00 PLN
Pielęgnacja Pielęgnacja 21 000,00 PLN
250 000,00 PLN
Harmonogram działań
Nazwa Opis Data
Opracowanie projektu i realizacja zadania Wykonanie nasadzeń kwiatów, krzewów i drzew przewidzianych w projekcie 2023
Pielęgnacja Pielęgnacja 2024
Charakterystyka długoterminowych skutków: Projekt zakłada nasadzenia kwiatów, krzewów ozdobnych i drzew na terenach Dzielnicy VI Bronowice. Projekt ma na celu poprawienie estetyki, upiększenia terenów zielonych, a tym samym poprawy jakości powietrza. Posadzenia nowych drzew, krzewów ozdobnych i kwiatów stworzy piękne miejsca do wypoczynku i będzie mieć niewątpliwy wpływ na nastrój mieszkańców.
powrót