Dodatkowe kosze na odpady w Mistrzejowicach
Edycja Budżet Obywatelski 2025 Projekt lokalny - Dzielnica XV Realizacja projektu odbywać się będzie w przestrzeni ogólnodostępnej.
Lokalizacja
Główna lokalizacja: Działka nr 6/20, 1/147, 17/98, 19/228, 20/121
Krótki opis projektu
Celem projektu jest zakup i montaż dodatkowych estetycznych drewnianych koszy na odpady na terenie Mistrzejowic.
Opis projektu
Celem projektu jest zakup i montaż drewnianych estetycznych koszy na odpady (wyposażonych w popielniczki), które zostaną zamontowane na terenie Mistrzejowic (działka nr 6/20, 1/147, 17/98, 19/228, 20/121).
UZASADNIENIE PROJEKTU
Montaż nowych drewnianych estetycznych koszy na odpady na terenie Mistrzejowic w miejscach dotąd pozbawionych dostępu do kosza wpłynie na zmniejszenie liczby zalegających śmieci na trawnikach. Dzięki wyposażeniu kosza w daszek oraz w wąski otwór uniemożliwione zostanie umieszczanie w nich worków z odpadami domowymi.
Nazwa | Opis | Koszt |
---|---|---|
Zakup i montaż drewnianych koszy na odpady | Zakup i montaż drewnianych koszy na odpady na terenie Mistrzejowic | 6 000,00 PLN |
6 000,00 PLN |
Nazwa | Opis | Data |
---|---|---|
Zakup i montaż drewnianych koszy na odpady | Zakup i montaż drewnianych koszy na odpady na terenie Mistrzejowic | I półrocze 2026 r. |