Twoje BO rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Adres: ul. Drożyska 3C, 31-988 Kraków
  • Data:

    2023-02-06 -

Zapraszamy do wzięcia udziału w zajęciach organizowanych w ramach budżetu obywatelskiego IX edycji,

które odbędą się w dniach

 

14.02. godz. 18:00-20:00 (Za)szyj się w klubie – dokończenie szycia pikowanych torebek
 

15.02. godz. 16:00-17:30 „W rytmie serca”
Kto powiedział, że Walentynki świętują tylko dorośli? Na gorącą imprezę walentynkową zapraszamy tym razem najmłodszych. Podczas wspólnego popołudnia będzie wziąć udział w wielu grach, zabawach i konkursach!  Wymagane zapisy!
17.02. godz. 15:00 Sensoryka dla rodzica i smyka – warsztaty sensoryczne dla rodziców z dziećmi do 2,5 lat.
Rodzice! Jeżeli macie w domu maluszka do 2,5 roku życia – przyjdźcie do nas na warsztaty sensoryczne wspierające ich rozwój! Zabawy sensoryczne mają za zadanie dostarczać różnorodnych bodźców do rozwoju zmysłów malucha i poszerzać świat jego doznań. W warsztatach może wziąć udział limitowana liczba osób, obowiązują zapisy. Warsztaty bezpłatne w ramach Budżetu Obywatelskiego edycja 2022.
 

21.02. godz. 18:00-20:00, (Za)szyj się w klubie – rowerowa torba podróżna
Sezon rowerowy zbliża się wielkimi krokami (pewnie niedługo wspólnie będziemy go inaugurować podczas iprezy Velo Huta), ale już dziś zapraszamy na warsztaty podczas których uszyjemy rowerową torbę podróżną. Serdecznie zapraszamy wszystkich szyjących dorosłych. Zaszyj się w Klubie to propozycja dla wszystkich osób dorosłych, które chciałyby spróbować swoich sił w szyciu. Warsztaty krawieckie to doskonała okazja do poznania technik szycia z użyciem maszyn. Zajęcia prowadzi Wioletta Matuszczyk.
 

28.02. godz. 18:45 Warsztaty taneczne Latino
Dowiedzieliśmy się, że największą dawkę radości przynoszą tańce latynoamerykańskie, dlatego też zapraszamy Was na warsztaty taneczne przeznaczone dla osób dorosłych i seniorów. W trakcie zajęć tanecznych uczestnicy wzbogacą swoją wiedzę na temat tańców latynoamerykańskich oraz zapoznają się z podstawowymi krokami. W warsztatach może wziąć udział limitowana liczba osób, obowiązują zapisy. Warsztaty bezpłatne w ramach Budżetu Obywatelskiego edycja 2021.