Archiwum projektów rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Strona archiwalna
Aktualna lista projektów budżetu obywatelskiego znajduje się na stronie:
Projekt ogólnomiejski NR 47:

Rewitalizacja Placu Zabaw w Parku Zaczarowanej Dorożce

Edycja Budżet Obywatelski 2020 Projekt ogólnomiejski Realizacja projektu odbywać się będzie w przestrzeni ogólnodostępnej.

Lokalizacja

Główna lokalizacja: Kraków, Park Zaczarowanej Dorożki

Opis projektu

Plac Zabaw w Parku zaczarowanej Dorożki powstał w 2010 roku. Od tego czasu nie przeszedł modernizacji, lecz wyłącznie drobne naprawy. Jest to duży plac zabaw z wieloma urządzeniami, lecz ich stan a w szczególności jego drewniane elementy należało by wymienić. Ideą jest stworzenie na nowo całego placu zabaw. 

UZASADNIENIE PROJEKTU

Plac zabaw ma już 10 lat. Urządzenia a w szczególności jego drewniane elementy wymagają wymiany. Ideą jest stworzenie na nowo całego placu zabaw, który będzie spełniał wszelkie normy bezpieczeństwa, będzie nowoczesny ale nie odbiegał od charakteru parku i jego otoczeniu. W okolicy powstało bardzo dużo nowych bloków i najmłodsze pokolenie nie ma gdzie spędzać czasu z rodzicami. Jest to jedyny plac zabaw w okolicy, a jego nowa forma na pewno przypadnie do gustu okolicznym mieszkańcom jak i całego Krakowa

Kosztorys
Nazwa Opis Koszt
Projekt+ Wykonanie Realizacja placu zabaw 1 000 000,00 PLN
1 000 000,00 PLN
Harmonogram działań
Nazwa Opis Data
Projekt+ Realizacja Realizacja placu zabaw 2021

Galeria

Charakterystyka długoterminowych skutków: Projekt zakłada rewitalizację placu zabaw w parku Zaczarowanej Dorożki. Przyczyni się to do poprawy estetyki i bezpieczeństwa na placu zabaw. Inwestycja uatrakcyjni przestrzeń, która zachęci mieszkańców do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu co będzie dodatkowo sprzyjać integracji społeczeństwa.
powrót