Twoje BO rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Projekt ogólnomiejski NR 198:

Bilety dla Seniorów do Kina Paradox!

Edycja Budżet Obywatelski 2021 Projekt ogólnomiejski - dotyczy całego obszaru Realizacja projektu odbywać się będzie w przestrzeni ogólnodostępnej.

Lokalizacja

Główna lokalizacja:

Opis projektu

Celem projektu jest zachęcenie mieszkańców Krakowa, którzy ukończyli 60. rok życia, do aktywnego uczestnictwa w życiu kulturalnym miasta poprzez przekazanie im 1900 darmowych biletów do kina. W ramach inicjatywy każdy senior będzie mógł pójść, zupełnie za darmo, na dowolnie wybrany film z oferty repertuarowej Kina Paradox.
 
W ten projekt, z dużym entuzjazmem, zaangażowało się Kino Paradox. Ze względu na bardzo dobrą lokalizację, atrakcyjne ceny oraz ambitne podejście do sztuki filmowej uznaliśmy, że będzie to idealne miejsce realizacji naszej inicjatywy.

UZASADNIENIE PROJEKTU

Zakup biletów do kina z przeznaczeniem na nieodpłatne przekazanie ich seniorom pozwoli na aktywizację kulturalną tej grupy społecznej, poprzez umożliwienie ludziom w podeszłym wieku zapoznania się z osiągnięciami światowej kinematografii.

Kosztorys
Nazwa Opis Koszt
Koszty wynajmu kopii filmowych 1900 biletów x 12,10 zł (szacunkowy koszt zakupu biletów) 23 000,00 PLN
Promocja projektu Druk ulotek 2 000,00 PLN
25 000,00 PLN
Harmonogram działań
Nazwa Opis Data
Realizacja projektu Seanse filmowe od marca do grudnia 2022
Charakterystyka długoterminowych skutków: Projekt ma na celu aktywizację seniorów, w tym zachęcenie ich do udziału w wydarzeniach kulturalnych i spędzania wolnego czasu w gronie osób o podobnych zainteresowaniach.
powrót