Archiwum projektów rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Strona archiwalna
Aktualna lista projektów budżetu obywatelskiego znajduje się na stronie:
Projekt lokalny - Dzielnica V NR 5:

REMONT BIEŻNI LEKKOATLETYCZNEJ PRZY MŁYNÓWCE KRÓLEWSKIEJ

Edycja Budżet Obywatelski 2022 Projekt lokalny - Dzielnica V Realizacja projektu odbywać się będzie w przestrzeni ogólnodostępnej.

Lokalizacja

Główna lokalizacja: ul. Urzędnicza 65

Opis projektu

Celem projektu jest remont bieżni lekkoatletycznej wraz z miejscem do skoku w dal w sąsiedztwie Orlika przy Młynówce Królewskiej. Bieżnia lekkoatletyczna ze skocznią służyłaby do uprawiania lekkoatletyki i byłaby ogólnodostępna dla mieszkańców dzielnicy na takich samych zasadach, jak boisko Orlik.

UZASADNIENIE PROJEKTU

Bieżnia lekkoatletyczna jest idealnym miejscem do realizacji rekreacyjno-sportowych pasji mieszkańców i aktywnego spędzania czasu. W dzielnicy Krowodrza brakuje ogólnodostępnych i bezpłatnych miejsc, w których można uprawiać lekkoatletykę,   teren w pobliżu Młynówki Królewskiej świetnie się do tego nadaje. Urządzenia w parku Jordana są ciągle zajęte ze względu na duże zainteresowanie mieszkańców i dlatego zasadnym wydaje się, aby powstało kolejne takie miejsce w dzielnicy Krowodrza.

Kosztorys
Nazwa Opis Koszt
Remont bieżni Remont bieżni 200 000,00 PLN
200 000,00 PLN
Harmonogram działań
Nazwa Opis Data
Remont bieżni 2023

Galeria

Charakterystyka długoterminowych skutków: Remont bieżni lekkoatletycznej większy komfort użytkowników uprawiających sport na terenie Młynówki Królewskiej. Dodatkowo realizacja zamierzenia wpłynie na bezpieczeństwo użytkowników i odczucia estetyczne związane ze zwiększeniem atrakcyjności parku.
powrót