Projekty 2022 rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Projekt ogólnomiejski NR 25:

Przedszkolaki na Kajaki

Edycja Budżet Obywatelski 2022 Projekt ogólnomiejski Realizacja projektu odbywać się będzie w przestrzeni ogólnodostępnej.

Lokalizacja

Główna lokalizacja: Zalew Nowohucki

Opis projektu

Projekt zakłada udostępnienie kajaków z niezbędnym osprzętem chętnym rodzicom z dziećmi w wieku przedszkolnym i szkół podstawowych do pływania po Zalewie Nowohuckim. Kajaki byłyby wypożyczane w sezonie maj-wrzesień na określony czas. 

UZASADNIENIE PROJEKTU

Strach przed kajakami jest często podyktowany brakiem podstawowej wiedzy i zasad jakimi należy się kierować przy pływaniu. 

 
Projekt zakłada przełamanie tych barier. To okazja dla każdego rodzica aby sprawdzić jak zachowuje się jego dziecko w obliczu wielkiej wody i kajaka. Dzięki temu projektowi przed uczestnikami stają większe możliwości przy organizowaniu przyszłych dalszych kajakowych mniejszych i większych spływów.
 
To również sposób na spędzenie w rodzinnym gronie czasu w niecodzienny aktywny sposób - pływaniu kajakiem po Zalewie Nowohuckim - oraz możliwość spojrzenia na Nową Hutą z innej perspektywy.

Kosztorys
Nazwa Opis Koszt
Realizacja projektu Realizacja projektu 30 000,00 PLN
30 000,00 PLN
Harmonogram działań
Nazwa Opis Data
Realizacja Realizacja projektu maj-wrzesień 2023

Galeria

Charakterystyka długoterminowych skutków: Projekt zakłada udostępnienie kajaków z niezbędnym osprzętem chętnym rodzicom z dziećmi. Jego realizacja przyczyni się do rozpropagowania kajakarstwa wśród najmłodszych.
powrót