Projekty 2024 rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Projekt ogólnomiejski NR 183:

Dzieciaki na motory- tor motocrossowy nad Wisłą

Edycja Budżet Obywatelski 2024 Projekt ogólnomiejski Realizacja projektu odbywać się będzie w przestrzeni ogólnodostępnej.

850 000,00 PLN
kwota potrzebna do realizacji

Lokalizacja

Główna lokalizacja: NH 31, działka 262/7 i pobliske bedące własnościa GMK

Krótki opis projektu

Stworzenie toru moto-crossowego do nauki jazdy i doskonalenia sztuki poruszania się na motocyklach crossowych, enduro. W Krakowie i okolicach nie ma miejsca w którym można bezpiecznie uczyć się jazdy na motorach w terenie.

Opis projektu

Odpowiednie ukształtowanie terenu zapewniające nauke, rozwój umiejętności i dobrą zabawę dzieci i dorosłych poruszających się na motocyklach typu enduro, trial, cross. Miejsce  prowadzone przez certyfikowanych oraz doświadczonych instruktorów, którzy wprowadzą Twoją pociechę w świat wypełniony motoryzacją.

UZASADNIENIE PROJEKTU

Czasy dzieciństwa to moment, w którym latorośl wykazuje swoje pierwsze zainteresowania, Motocross to sport, który wielu uznaje za sztukę. W końcu efektowne i efektywne pokonywanie specyficznych odcinków tras wymaga nie lada motoryzacyjnego artyzmu! Cały proces nauki opiera się na dogłębnym wdrożeniu dziecka zarówno w teorię, jak i praktykę jazdy, natomiast przystępny sposób przekazywania wiedzy owocuje bezlikiem frajdy, a także pożytku wynikającego z nabytych umiejętności! 

Kosztorys
Nazwa Opis Koszt
projekt, realizacja zaprojektuj, wybuduj 850 000,00 PLN
850 000,00 PLN
Harmonogram działań
Nazwa Opis Data
zaprojektuj, wybuduj prace ziemne 12.04.2025
powrót