Twoje BO rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Bank Pomysłów - informacja ogólna

Masz pomysł na jeszcze lepszy Kraków? Nie wiesz czy poradzisz sobie z pisaniem projektu do budżetu obywatelskiego lub inicjatywy lokalnej? Chcesz podpowiedzieć innym co można zrobić w Twojej okolicy? Właśnie dla takich osób jak Ty stworzyliśmy BANK POMYSŁÓW, z którego możesz skorzystać już teraz.

Wydział Polityki Społecznej i Zdrowia wraz z Wydziałem Geodezji UMK przygotował aplikację o nazwie BANK POMYSŁÓW, w której mieszkańcy będą mogli zgłaszać swoje pomysły zmian wspólnej przestrzeni miejskiej, które następnie będą widoczne w formie ogólnodostępnej mapy.

 

Z przesłanych pomysłów skorzystać będzie mógł każdy mieszkaniec, zainteresowany stworzeniem propozycji zadania w ramach budżetu obywatelskiego miasta Krakowa jak również w ramach inicjatywy lokalnej. Osoby zainteresowane tym narzędziem partycypacji społecznej i działań podejmowanych w ramach IL w Krakowie zachęcam do odwiedzenia strony: https://obywatelski.krakow.pl/246599,artykul,inicjatywy.html.   

 

Ideą do uruchomienia tego narzędzia było stworzenie miejsca, gdzie krakowianki i krakowianie bez koniecznych formalności mogą zostawić swój pomysł, który ma szansę stać się inspiracja dla wnioskodawców do budżetu obywatelskiego. Lista propozycji obejmuje takie pomysły, jak tworzenie nowych miejsc rekreacji i spędzania wolnego czasu, stacji napraw rowerów, budowy chodników czy  przejść dla pieszych.

 

Wejdź na stronę: https://msip.krakow.pl  w zakładce PREZENTACJE I ANKIETY znajdziesz BANK POMYSŁÓW- ankieta, którą wypełnij i prześlij do nas swój pomysł, który stanie się inspiracją dla innych.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Sebastian Kowalski
Podmiot publikujący: Budżet Obywatelski
Data publikacji: 2021-06-21
Data aktualizacji: 2023-01-23
Powrót