Archiwum projektów rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Strona archiwalna
Aktualna lista projektów budżetu obywatelskiego znajduje się na stronie:
Projekt lokalny - NR 7:

Hutnik Nowa Huta - Duma Nowej Huty i Krakowa

Edycja Budżet Obywatelski 2015 Projekt lokalny - - dotyczy całego obszaru Realizacja projektu przewiduje ograniczoną liczbę uczestników.

Lokalizacja

Główna lokalizacja: Ptaszyckiego 4

Opis projektu

Celem projektu "Hutnik Nowa Huta - Duma Nowej Huty i Krakowa" jest przygotowanie stałej wystawy poświęconej historii jednego z największych klubów sportowych Polski - Hutnika Nowa Huta. W ramach wystawy zostaną zaprezentowane zarówno oryginalne trofea klubowe, jak i plansze wystawowe. Ponadto zostanie przygotowany dwujęzyczny folder. Ważnym punktem projektu będzie także realizacja wspólnego zwiedzania wystawy z przewodnikiem.

CHARAKTERYSTYKA DŁUGOTERMINOWYCH SKUTKÓW

Stała wystawa poświęcona historii jednego z największych klubów sportowych Polski - Hutnika Nowa Huta zostanie przygotowana w związku z obchodami 65-lecia swego powstania. Projekt adresowany jest zarówno do mieszkańców naszego Miasta, jak i odwiedzających turystów. Wystawa będzie również elementem uzupełniającym dla zwiedzających stadion, jak i dla uczestników biorących udział w różnych wydarzeniach odbywających się na tym terenie. Ekspozycja nie będzie generować kosztów na przyszłość i będzie utrzymywana w ramach bieżącej działalności stadionu.
UZASADNIENIE PROJEKTU

Kosztorys
Nazwa Opis Koszt
Realizacja projektu 56 500,00 PLN
56 500,00 PLN
Wróć do poprzedniej strony