AMFITEATR miejscem rozwijania Twoich zdolności i zainteresowań
Edycja Budżet Obywatelski 2015 Projekt lokalny - Dzielnica III Realizacja projektu przewiduje ograniczoną liczbę uczestników.
Lokalizacja
Główna lokalizacja: Młyńska Boczna 4, Kraków, Polska
Krótki opis projektu
Celem projektu jest adaptacja tarasu Przedszkola nr 14 na amfiteatr poprzez wykonanie schodów łączących płytę tarasu z powierzchnią ogrodu przedszkolnego i zadaszenie części tarasu/sceny.
Opis projektu
Celem projektu jest adaptacja tarasu przedszkola na amfiteatr poprzez wykonanie schodów łączących płytę tarasu z powierzchnią ogrodu przedszkolnego i zadaszenie części tarasu (sceny), co w konsekwencji doprowadzi do powstania miejsca, które w większym stopniu umożliwi integrację środowiska lokalnego.
CHARAKTERYSTYKA DŁUGOTERMINOWYCH SKUTKÓW
Zrealizowanie tego projektu da efekt długoterminowy zwiększając możliwości wykorzystania tak powstałego amfiteatru do różnych celów kulturalnych na świeżym powietrzu. Będzie służyć paru pokoleniom dzieci i młodzieży nie tylko z przedszkola, ale i Dzielnicy, które będą mogły integrować się.UZASADNIENIE PROJEKTU
| Nazwa | Opis | Koszt |
|---|---|---|
| Sprzęt sportowy | Zakup piłek, strojów sportowych, sport testerów, obuwia, gum do treningu oraz innych akcesoriów treningowych | 20 000,00 PLN |
| Obóz sportowy | Dofinansowanie do obozu sportowego : wyżywienie, nocleg, transport, wynajem boisk, siłowni, trenerzy, opiekunowie | 30 000,00 PLN |
| 50 000,00 PLN |
| Nazwa | Opis | Data |
|---|---|---|
| Zakup sprzętu sportowego | Zakup całości potrzebnego sprzętu sportowego | Styczeń 2019r. |
| Obóz sportowy | Wyjazd | II połowa lipca 2019r. |