Archiwum projektów rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Strona archiwalna
Aktualna lista projektów budżetu obywatelskiego znajduje się na stronie:
Projekt lokalny - NR 29:

Bezpieczni to MY

Edycja Budżet Obywatelski 2015 Projekt lokalny - - dotyczy całego obszaru Realizacja projektu przewiduje ograniczoną liczbę uczestników.

Lokalizacja

Główna lokalizacja: Sadzwki 1, Kraków

Opis projektu

Projekt dotyczy bezpiecznego wejścia do budynku szkoły (Szkoła Podstawowa nr 64) oraz chodnika przed wejściem głównym, który znajduje się poza ogrodzeniem szkoły i służy wszystkim przechodniom. Poza uczniami naszej szkoły chodnik służyć ma szerokiej publiczności: mieszkańcom osiedla, wszystkim, którzy udają się do budynków Spółdzielni, wynajmującym pomieszczenia Spółdzielni i ich petentom, udającym się do Jednostki Wojskowej bezpośrednio sąsiadującej z naszym rejonem, do kompleksów handlowych i do budynków biurowych przy sklepie "Alma". Poza bezpiecznym wejściem i chodnikiem, liczy się również estetyka, aby wygląd szkoły, która ma odnowioną elewację był w całości wykończony i stanowił komponujący się z otoczeniem obraz.

CHARAKTERYSTYKA DŁUGOTERMINOWYCH SKUTKÓW

Zrealizowanie projektu bezpiecznego wejścia do Szkoły oraz chodnika przed wejściem głównym Szkoły da efekt długoterminowy poprawiając estetykę wizerunku placówki, a przede wszystkim zapewniając bezpieczeństwo dzieciom, nauczycielom, osobom przychodzącym do Szkoły. Szacunkowy koszt zadania mieści się w limicie finansowym ogólnomiejskim na pojedynczy projekt.

UZASADNIENIE PROJEKTU

Kosztorys
Nazwa Opis Koszt
Realizacja projektu 25 000,00 PLN
25 000,00 PLN
Wróć do poprzedniej strony