Archiwum projektów rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Strona archiwalna
Aktualna lista projektów budżetu obywatelskiego znajduje się na stronie:
Projekt lokalny - Dzielnica VIII NR 22:

Sztandar dla OSP Tyniec

Edycja Budżet Obywatelski 2016 Projekt lokalny - Dzielnica VIII Realizacja projektu przewiduje ograniczoną liczbę uczestników.

Lokalizacja

Główna lokalizacja: OSP Tyniec ul. Dziewiarzy 7, 30-398 Kraków

Opis projektu

Zakup kompletnego strażackiego sztandaru, haftowanego oraz dwóch szarf dla pocztów sztandarowych.

UZASADNIENIE PROJEKTU

Sztandar stanowi symbol charakteryzujący godność jednoczącą ludzi we wspólnym działaniu dla ogólnego dobra, jest  znakiem identyfikacyjnym i znakiem tożsamości dla strażaków. Jednostka OSP Tyniec bezinteresownie służy mieszkańcom osiedla Tyniec i Podgórki Tynieckie. Jest zawsze gotowa nieść im pomoc, w dzień i w nocy. Prowadzi kampanie informacyjno - edukacyjne o lokalnych zagrożeniach, organizuje czas wolny dzieciom w Młodzieżowej Drużynie Pożarniczej prowadząc z nimi zajęcia sportowo-edukacyjno-pożarnicze. Aktywnie uczestniczy jako asysta w uroczystościach kościelnych. Jako stowarzyszenie niestety nie posiada środków na zakup sztandaru, który byłby dla nich symbolem jedności i nadawałby rangi w czasie ważnych uroczystości państwowych i kościelnych.

Kosztorys
Nazwa Opis Koszt
sztandar i szarfy 7 500,00 PLN
7 500,00 PLN
Harmonogram działań
Nazwa Opis Data
Charakterystyka długoterminowych skutków: Projekt „Sztandar dla OSP TYNIEC” złożony w ramach Budżetu Obywatelskiego na rok 2016 nie generuje kosztów, ani skutków długoterminowych po jego zakończeniu. Jest to akcja jednorazowa.
Wróć do poprzedniej strony