Archiwum projektów rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Strona archiwalna
Aktualna lista projektów budżetu obywatelskiego znajduje się na stronie:
Projekt lokalny - 17 NR 6:

Darmowe kino plenerowe dla mieszkańców!

Edycja Budżet Obywatelski 2018 Projekt lokalny - 17 Realizacja projektu odbywać się będzie w przestrzeni ogólnodostępnej.

Lokalizacja

Główna lokalizacja: Muszla Koncertowa w Parku Zielony Jar

Opis projektu

Kino plenerowe czyli inaczej Kino "pod chmurką" to idealna okazja na spędzenie przyjemnego wieczoru w gronie znajomych i sąsiadów. Nie każdy ma możliwość wybrać się do kina ze względu na finanse, ale też odległość. Kino plenerowe w parku Zielony Jar da możliwość wszystkim mieszkańcom do darmowego uczestnictwa w seansie i miłego spędzenia czasu. Pokazy filmowe powinny kończyć się przed godz.22:00 tak żeby nie zakłócać ciszy nocnej.

 
 

UZASADNIENIE PROJEKTU

Muszla koncertowa w Parku Zielony Jar jest rzadko używana poza wydarzeniami szkolnymi lub Świętem Wzgórz Krzesławickich, dzięki projektowi możliwe byłoby ożywienie tego miejsca i zachęcenie mieszkańców nie tylko Dzielnicy XVII do odwiedzin. Będzie to także okazja do integracji i wzajemnego poznania się dla mieszkańców.

Kosztorys
Nazwa Opis Koszt
4 edycje kina plenerowego w sezonie letnim Ustawienie ekranu, obsługa techniczna, sprzątanie, wynajem leżaków - 4 x 5 tys. 20 000,00 PLN
licencje filmowe Uzyskanie licencji filmowych na 4 pokazy x 1.000 zł 4 000,00 PLN
promocja wydarzenia przygotowanie szaty graficznej, wydruk materiałów promocyjnych, promocja w Internecie 2 000,00 PLN
26 000,00 PLN
Harmonogram działań
Nazwa Opis Data
Kino plenerower Pokazy kina plenerowego w sezonie letnim Lato 2019

Galeria

Charakterystyka długoterminowych skutków: Projekt przewiduje zorganizowanie czterech pokazów filmowych dla mieszkańców dzielnicy XVII. Budżet złożony przez wnioskodawcę okazał się minimalnie za niski. Po wprowadzeniu zmian w kosztorysie, zatwierdzonych przez Wnioskodawcę stwierdzam, iż projekt jest możliwy do realizacji.
powrót