Archiwum projektów rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Strona archiwalna
Aktualna lista projektów budżetu obywatelskiego znajduje się na stronie:
Projekt ogólnomiejski NR 152:

DROGI w Nowej Hucie DO REMONTU! cześć 1

Edycja Budżet Obywatelski 2020 Projekt ogólnomiejski Realizacja projektu odbywać się będzie w przestrzeni ogólnodostępnej.

Lokalizacja

Główna lokalizacja:

Opis projektu

Projekt zakłada remonty nowohuckich dróg metodą nakładkową do wyczerpania kwoty w puli!

Projekt zakłada wykonanie remontu ulic w Nowej Hucie  wskazanych przez wnioskodawcę zgodnie z listą rankingową do wysokości posiadanych środków finansowych.

UZASADNIENIE PROJEKTU

Realizacja projektu poprawi stan tragicznej infrastruktury na nowohuckich drogach! 

 
Autor projektu wyraża zgodę na zastosowanie alternatywnych rozwiązań nieprzewidzianych w tym projekcie, które spełniłyby jego podstawowe założenia. Wszystkie elementy zagospodarowania terenu, jak także konkretne lokalizacje, zostaną poddane analizie możliwości realizacji .
 

Kosztorys
Nazwa Opis Koszt
Roboty remontowe Roboty remontowe 1 280 000,00 PLN
1 280 000,00 PLN
Harmonogram działań
Nazwa Opis Data
Realizacja Roboty remontowe II-IV kw.2021 r.
Charakterystyka długoterminowych skutków: Charakterystyka długoterminowych skutków w przypadku realizacji projektu. Projekt zakłada wykonanie remontu wybranych ulic w Nowej Hucie. W ramach przedmiotowego wniosku wskazano do realizacji remont: 1.ul. Zachemskiego 2.ul. Daniłowskiego – odcinek os. Wandy 3. ul.Bulwarowa – kocie łby na odcinku os. Wandy 4. ul.Zuchów W ramach środków finansowych przedmiotowego wniosku możliwy jest do realizacji remont ul.Zachemskiego oraz ul. Daniłowskiego – do wysokości pozostałych środków finansowych. Natomiast pkt.3 i 4 stanowią rezerwę. Poprawa stanu nawierzchni ulic przyczyni się do poprawy stanu technicznego infrastruktury drogowej w Nowej Hucie oraz jej estetyki. Zwiększy bezpieczeństwo oraz komfort uczestników ruchu.
powrót