Archiwum projektów rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Strona archiwalna
Aktualna lista projektów budżetu obywatelskiego znajduje się na stronie:
Projekt ogólnomiejski NR 17:

Białe Morza Park dla Mieszkańców Krakowa.

Projekt odrzucony: Zarząd Infrastruktury Sportowej zamierza kontynuować sposób zagospodarowania tego obszaru zgodnie z zapisami MPZP - Białe Morza, z przeznaczeniem na sport i rekreację na świeżym powietrzu tj.: pole golfowe, boiska do gier, do gimnastyki i do lekkoatletyki, ścieżki zdrowia.

Edycja Budżet Obywatelski 2021 Projekt ogólnomiejski - dotyczy całego obszaru Realizacja projektu odbywać się będzie w przestrzeni ogólnodostępnej.

Lokalizacja

Główna lokalizacja: obszar między Borkiem Fałęckim a Kurdwanowem.

Opis projektu

Projekt zakłada zagospodarowanie obszaru "Białe Morza" między Borkiem Fałęckim a Kurdwanowem na ogólnodostępny park dla mieszkańców Krakowa. Zaprojektowanie parku powierza się jednostce realizującej Zarządowi Zieleni Miejskiej.

UZASADNIENIE PROJEKTU

"Białe Morza" to duży obszar położony w południowej części Krakowa. Zagospodarowanie tego terenu pod ogólnodostępny park  w znacznym stopniu poprawi dostępność do terenów zielonych dla mieszkańców nie tylko południowego Krakowa , ale również mieszkańców całego Miasta.

Kosztorys
Nazwa Opis Koszt
zagospodarowanie obszaru Białe Morza na park zagospodarowanie obszaru Białe Morza na park dla mieszkańców 1 400 000,00 PLN
1 400 000,00 PLN
Harmonogram działań
Nazwa Opis Data
projekt parku Białe Morza zaprojektowanie parku Białe Morza przez ZZM w Krakowie 2022
realizacja projektu zrealizowanie projektu Park Białe Morza 2023
powrót