Archiwum projektów rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Strona archiwalna
Aktualna lista projektów budżetu obywatelskiego znajduje się na stronie:
Projekt lokalny - 5 NR 23:

Ping Pong na Litewskiej

Edycja Budżet Obywatelski 2021 Projekt lokalny - 5 Realizacja projektu odbywać się będzie w przestrzeni ogólnodostępnej.

Lokalizacja

Główna lokalizacja: Szkoła Podstawowa nr 106 w Krakowie, ul.Litewska 34.

Opis projektu

Projekt zakłada zakup i montaż całorocznego stołu do tenisa stołowego, który zostałby zlokalizowany na istniejącej nawierzchni dziedzińca SP 106. Stół zewnetrzny charakteryzuje się wysoką odpornością na warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne. Stabilność oraz specjalna ochrona brzegów aluminiowymi profilami, zapewnia bezpieczeństwo użytkowników. 

UZASADNIENIE PROJEKTU

Ping-pong to popularny i łatwy do uprawniania sport przez każdego, bez względu na wiek. Tenis stołowy nie wymaga drogiego sprzętu, specjalnej przestrzeni, podłoża, a nawet trenera. Stół do gry w ping ponga na świeżym powietrzu wzbogaci ogólnodostępną małą infrastrukturę sportowo-rekreacyjną na terenie dzielnicy i będzie krokiem do integracji lokalnej społeczności, budowania wzajemnych relacji sąsiedzkich i wspólnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. 

Kosztorys
Nazwa Opis Koszt
Dokumentacja projektowa Sporządzenie dokumentacji projektowej i uzyskanie niezbędnych zgód, pozwoleń. 3 000,00 PLN
Stół do ping ponga Zakup i montaż zewnętrznego stołu do ping ponga. 7 000,00 PLN
10 000,00 PLN
Harmonogram działań
Nazwa Opis Data
Montaż stołu druga połowa 2022

Galeria

Charakterystyka długoterminowych skutków: Budowanie wzajemnych relacji sąsiedzkich, integracja lokalnej społeczności, rozrywka, możliwość wspólnego spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu, rozwój kultury fizycznej wśród dzieci, młodzieży i dorosłych mieszkańców Krakowa.
powrót