Archiwum projektów rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Strona archiwalna
Aktualna lista projektów budżetu obywatelskiego znajduje się na stronie:
Projekt ogólnomiejski NR 72:

Milion i więcej na Park Kurdwanowski

Edycja Budżet Obywatelski 2021 Projekt ogólnomiejski - dotyczy całego obszaru Realizacja projektu odbywać się będzie w przestrzeni ogólnodostępnej.

Lokalizacja

Główna lokalizacja: Park Kurdwanowski

Opis projektu

Dofinansowanie prac związanych z rewitalizacją Parku Kurdwanowskiego. W ramach projektu planowane jest zagospodarowanie całego terenu parku poprzez m.in. remont alejek, montaż nowych ławek i koszy, atrakcje dla dzieci i młodzieży.
 

UZASADNIENIE PROJEKTU

Rewitalizacja Parku Kurdwanowskiego wraz  z zagospodarowaniem terenu przy Szkole Podstawowej nr 149 ma duże znaczenie nie tylko dla mieszkańców osiedla, ale i całej społeczności dzielnic podgórskich. Park stanowi miejsce wypoczynku i rekreacji mieszkańców Krakowa, ze szczególnym uwzględnieniem dzieci i młodzieży.
 
W załączeniu projekt rewitalizacji Parku Kurdwanów.
Zdjęcie: zzm.krakow.pl

Kosztorys
Nazwa Opis Koszt
Zwiększenie budżetu na rewitalizację Parku Kurdwanowskiego Zwiększenie budżetu na rewitalizację Parku Kurdwanowskiego 1 400 000,00 PLN
1 400 000,00 PLN
Harmonogram działań
Nazwa Opis Data
Realizacja rewitalizacji Parku Kurdwanowskiego Realizacja rewitalizacji Parku Kurdwanowskiego 2021/2022

Galeria

Załączniki

Charakterystyka długoterminowych skutków: Projekt zakłada rewitalizacje Parku Kurdwanowskiego oraz terenu przy Szkole Podstawowej nr 149. W ramach zadania planuje się doposażenie terenu o elementy małej architektury, zakup i montaż nowych ławek oraz urządzeń zabawowych dla dzieci i młodzieży. Inwestycja przyczyni się do stworzenia atrakcyjnej i przyjemnej przestrzeni do odpoczynku i rekreacji, która zachęci mieszkańców z każdej grupy wiekowej do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu i integracji społecznej.
powrót