Archiwum projektów rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Strona archiwalna
Aktualna lista projektów budżetu obywatelskiego znajduje się na stronie:
Projekt lokalny - 11 NR 22:

450 tys. złotych na Park Kurdwanowski

Edycja Budżet Obywatelski 2021 Projekt lokalny - 11 - dotyczy całego obszaru Realizacja projektu odbywać się będzie w przestrzeni ogólnodostępnej.

Lokalizacja

Główna lokalizacja: Park Kurdwanowski

Opis projektu

Dofinansowanie prac związanych z rewitalizacją Parku Kurdwanowskiego. W ramach projektu planowane jest zagospodarowanie całego terenu parku poprzez m.in. remont alejek, montaż nowych ławek i koszy, atrakcje dla dzieci i młodzieży.

UZASADNIENIE PROJEKTU

Rewitalizacja Parku Kurdwanowskiego wraz z zagospodarowaniem terenu przy Szkole Podstawowej nr 149 ma duże znaczenie nie tylko dla mieszkańców osiedla, ale i całej społeczności dzielnic podgórskich. Park stanowi miejsce wypoczynku i rekreacji mieszkańców Krakowa, ze szczególnym uwzględnieniem dzieci i młodzieży.

 
W załączeniu projekt rewitalizacji Parku Kurdwanów.
Zdjęcie: zzm.krakow.pl

Kosztorys
Nazwa Opis Koszt
Zwiększenie budżetu na rewitalizację Parku Kurdwanowskiego Zwiększenie budżetu na rewitalizację Parku Kurdwanowskiego 450 000,00 PLN
450 000,00 PLN
Harmonogram działań
Nazwa Opis Data
Realizacja rewitalizacji Parku Kurdwanowskiego Realizacja rewitalizacji Parku Kurdwanowskiego 2022/2023

Galeria

Załączniki

Charakterystyka długoterminowych skutków: Projekt zakłada dofinansowanie prac związanych z rewitalizacją Parku Kurdwanowskiego, zgodnie z istniejącym projektem. Realizacja zamierzenia wpłynie na bezpieczeństwo użytkowników i odczucia estetyczne związane z zwiększeniem atrakcyjności parku.
powrót