Archiwum projektów rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Strona archiwalna
Aktualna lista projektów budżetu obywatelskiego znajduje się na stronie:
Projekt lokalny - 17 NR 8:

Boisko w Zielonym Jarze - oświetlenie i doposażenie

Edycja Budżet Obywatelski 2021 Projekt lokalny - 17 Realizacja projektu odbywać się będzie w przestrzeni ogólnodostępnej.

Lokalizacja

Główna lokalizacja: Park "Zielony Jar"

Opis projektu

Projekt zakłada:
1. Instalację oświetlenia
2. Umieszczenie czterech małych bramek (o wymiarach 2,20/1,60m) do piłki nożnej pod koszami do organizacji mini-turniejów dla dzieci.
3. Dobudowa i wyprofilowanie asfaltowych zakrętów - zwiększenie bezpieczeństwa dzieci poruszających się na rowerze/rolkach/wrotkach/hulajnogach (szczegóły w załączniku nr 1 - LEGENDA).

UZASADNIENIE PROJEKTU

Realizacja projektu umożliwi skorzystanie z boiska po zmroku (instalacja oświetlenia), pozwoli na wygodną i bezstresową naukę jazdy na rowerze dla dzieci oraz ułatwi organizację mini-turniejów dla dzieci w piłkę nożną (instalacja małych bramek).

Kosztorys
Nazwa Opis Koszt
Projekt techniczny/Zezwolenia Opracowanie dokumentacji projektowej, uzyskanie opinii oraz wszystkich uzgodnień i zezwoleń. 25 000,00 PLN
Realizacja Realizacja związana z budową oświetlenia, budową murku oporowego, , montażem czterech bramek o wym. 2,20 x 1,60 m 168 000,00 PLN
193 000,00 PLN
Harmonogram działań
Nazwa Opis Data
Dokumentacja Opracowanie dokumentacji projektowej, uzyskanie opinii oraz wszystkich uzgodnień. I połowa 2021
Realizacja projektu Wykonanie robót budowlanych oraz montaż urządzeń. IV kwartał 2021

Galeria

Charakterystyka długoterminowych skutków: Projekt zakłada doposażenie boiska do piłki nożnej wraz z instalacją oświetlenia na terenie parku „Zielony Jar”. Montaż oświetlenia pozwoli na korzystanie z boiska po zmroku, zwiększy bezpieczeństwo dzieci i młodzieży przebywających na jego terenie. Ponadto, teren stanie się bardziej atrakcyjny i zachęci do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu.
powrót