Archiwum projektów rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Strona archiwalna
Aktualna lista projektów budżetu obywatelskiego znajduje się na stronie:
Projekt lokalny - 17 NR 25:

Zakup i powieszenie na drzewach budek lęgowych dla ptaków

Edycja Budżet Obywatelski 2021 Projekt lokalny - 17 - dotyczy całego obszaru Realizacja projektu odbywać się będzie w przestrzeni ogólnodostępnej.

Lokalizacja

Główna lokalizacja: Dzielnica XVII Wzgórza Krzesławickie

Opis projektu

Zakup  jak największej ilości budek lęgowych dla ptaków, zawieszenie ich w różnych lokalizacjach na terenie naszej dzielnicy, najwięcej w Parku Zielony Jar Wandy. Zaprosimy tym sposobem pożyteczne ptaki do zamieszkania bliżej nas, tak by nie tylko gołębie były naszymi sąsiadami.

UZASADNIENIE PROJEKTU

Realizacja zadania przyczyni się do powiększenia liczebności pożytecznych ptaków na terenie naszej dzielnicy, a w rezultacie naszymi skrzydlatymi sąsiadami będą nie tylko gołębie.

Kosztorys
Nazwa Opis Koszt
budki lęgowe dla ptaków zakup jak największej ilości budek lęgowych dla ptaków + zawieszenie ich na drzewach 7 000,00 PLN
7 000,00 PLN
Harmonogram działań
Nazwa Opis Data
zakup i montaż budek lęgowych dla ptaków zakup i montaż jak największej ilości budek lęgowych dla ptaków wiosna-jesień 2022
Charakterystyka długoterminowych skutków: Projekt przewiduje zakup i montaż na drzewach budek lęgowych dla ptaków na terenie Dzielnicy XVII. Inwestycja przyczyni się do wzrostu bioróżnorodności i powiększenia liczebności pożytecznych ptaków.
powrót