Archiwum projektów rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Strona archiwalna
Aktualna lista projektów budżetu obywatelskiego znajduje się na stronie:
Projekt lokalny - 16 NR 12:

Moja piaskownica - nowe urządzenia na placach zabaw

Edycja Budżet Obywatelski 2021 Projekt lokalny - 16 Realizacja projektu odbywać się będzie w przestrzeni ogólnodostępnej.

Lokalizacja

Główna lokalizacja: całą dzielnica XVI Bieńczyce

Opis projektu

Zadanie polega na dołożenia, dobudowaniu do istniejących piaskownic przy placach zabaw, na terenie dzielnicy XVI Bieńczyce zadaszenia które będzie chronić przed słońcem. Dodatkowo w zadaniu planowane jest dołożenie nowych urządzeń np. zjeżdżalni, karuzel, huśtawek, statków, samochodów, itp. Doposażenie zostanie wykonane do wysokości kwoty.

UZASADNIENIE PROJEKTU

W dzielnicy XVI Bieńczyce jest dużo placów zabaw niestety urządzenia są bardzo stare, czasami spróchniałe. Nowe urządzenia dodadzą kolorów na placach zabaw, będą bardziej bezpieczne i przyjazne dzieciom. Dobudowanie zadaszenia przy piaskownicach spowoduje że dzieci będą częściej korzystać w słoneczne dni.

Kosztorys
Nazwa Opis Koszt
projekt i realizacja zadaszenie piaskownic oraz dodanie nowych urządzeń dowysokości kwoty 100 000,00 PLN
100 000,00 PLN
Harmonogram działań
Nazwa Opis Data
Doposażenie placów zabaw zadaszenie piaskownic oraz dodanie nowych urządzeń dowysokości kwoty 2022
Charakterystyka długoterminowych skutków: Projekt zakłada dobudowanie zadaszeń do istniejących piaskownic na terenie placów zabaw w Dzielnicy XVI. Dodatkowo, planuje się doposażenie placów o nowe urządzenia zabawowe. Inwestycja poprawi bezpieczeństwo korzystania z piaskownic bez ryzyka narażania się na działanie silnym promieni słonecznych, nowe urządzenia uatrakcyjnią okolice i zachęcą Mieszkańców do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu.
powrót