Archiwum projektów rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Strona archiwalna
Aktualna lista projektów budżetu obywatelskiego znajduje się na stronie:
Projekt lokalny - 10 NR 25:

REMONT NAWIERZCHNI ULIC GRZEPSKIEGO

Edycja Budżet Obywatelski 2021 Projekt lokalny - 10 Realizacja projektu odbywać się będzie w przestrzeni ogólnodostępnej.

Lokalizacja

Główna lokalizacja: ul. S. Grzepskiego

Opis projektu

W ramach projektu wyremontowana zostanie bardzo zniszczona nawierzchnia ulicy. Stara, pełna dziur i zagłębień nawierzchnia zostanie zastąpiona przez nową powierzchnię bitumiczną.

Zostanie wyremontowana nawierzchnia ul. S. Grzepskiego - odcinek od skrzyżowania z ul. Krzyżańskiego w kierunku ul. I. Chrzanowskiego do wyczerpania środków

 

UZASADNIENIE PROJEKTU

W ubiegłym roku udało się wyremontować część chodników i jedną ulicę. To będzie następny etap poprawy infrastruktury na naszych osiedlach. Dzięki budżetowi obywatelskiemu możemy wpłynąć na nasze najbliższe otoczenie! Wystarczy zagłosować on-line albo wpisać numer projektu na papierowej karcie do głosowania. 


Realizacja projektu przyczyni się do poprawy bezpieczeństwo na naszych ulicach. Skorzystają na tym tysiące osób, które każdego dnia przemieszczają się ujętą w zadaniu ulicą.
 

Kosztorys
Nazwa Opis Koszt
Remont nawierzchni S. Grzepskiego Odcinek od skrzyżowania z ul. Krzyżańskiego w kierunku ul. I. Chrzanowskiego 290 000,00 PLN
290 000,00 PLN
Harmonogram działań
Nazwa Opis Data
Remont nawierzchni S. Grzepskiego Remont ulicy II-III kwartał 2022
Charakterystyka długoterminowych skutków: Projekt zakłada remont ulicy Grzepskiego o dużym natężeniu ruchu pieszych i pojazdów. Wykonanie nowej nawierzchni ulicy przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa i komfortu pieszych i pojazdów, poprawi infrastrukturę miejską i estetykę otoczenia.
powrót