Archiwum projektów rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Strona archiwalna
Aktualna lista projektów budżetu obywatelskiego znajduje się na stronie:
Projekt lokalny - 17 NR 51:

Doświetlenie przejść dla pieszych Lampami LED w Dzielnicy 17

Edycja Budżet Obywatelski 2021 Projekt lokalny - 17 Realizacja projektu odbywać się będzie w przestrzeni ogólnodostępnej.

Lokalizacja

Główna lokalizacja: przejścia dla pieszych: 1. ul. Architektów przy przystanku autobusowym od strony MDK Fort 49 w obrębie skrzyżowania z ul. Poległych w Krzesławicach. 2. ul. Wadowska na skrzyżowaniu z ul. Za Ogrodem

Opis projektu

Doświetlenie dwóch przejść dla pieszych lampami LED:  1.  ul. Architektów przy przystanku autobusowym od strony MDK Fort 49 w obrębie skrzyżowania z ul. Poległych w Krzesławicach.  2.  ul. Wadowska na skrzyżowaniu z ul. Za Ogrodem 

UZASADNIENIE PROJEKTU

Doświetlenie dwóch przejść dla pieszych lampami LED:  1.  ul. Architektów przy przystanku autobusowym od strony MDK Fort 49 w obrębie skrzyżowania z ul. Poległych w Krzesławicach.  2.  ul. Wadowska na skrzyżowaniu z ul. Za Ogrodem  , zwiększy bezpieczeństwo pieszych na tych ruchliwych miejscach.

Kosztorys
Nazwa Opis Koszt
Opracowanie projektu i realizacja Doświetlenie 2 przejść dla pieszych 90 000,00 PLN
90 000,00 PLN
Harmonogram działań
Nazwa Opis Data
Projekt i realizacja Budowa oświetlenia dla 2 przejść dla pieszych 2022 r.
Charakterystyka długoterminowych skutków: Wykonanie doświetlenia przejść lampami LED zwiększy bezpieczeństwo pieszych na wskazanych skrzyżowaniach.
powrót