Archiwum projektów rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Strona archiwalna
Aktualna lista projektów budżetu obywatelskiego znajduje się na stronie:
Projekt lokalny - 4 NR 61:

Zróbmy ogród przy szkole na Azorach

Edycja Budżet Obywatelski 2021 Projekt lokalny - 4 Realizacja projektu odbywać się będzie w przestrzeni ogólnodostępnej.

Lokalizacja

Główna lokalizacja: Szkoła Podstawowa nr 119, ul Czerwieńskiego 1

Opis projektu

Chcemy wyremontować teren wokół szkoły dla wszystkich. Wymienimy ławki i chodniki przed szkołą, wykonamy nowe ścieżki, wstawmy pergolę. Zaprojektujemy go wspólnie z uczniami podobnie jak w Minecraft.

UZASADNIENIE PROJEKTU

Ogród przy szkole będzie służył wszystkim dzieciom i dorosłym na Azorach.

Kosztorys
Nazwa Opis Koszt
Projekt wraz z realizacją. Projekt ogrodu. Realizacja poprzez wymianę płytek chodnikowych oraz asfaltu na drodzę na kostkę, montaż 10 ławek, wykonanie ścieżek, wymiana gazonów oraz montaż pergoli na podstawie projektu do wysokości wnioskowanej kwoty. Wykonanie i montaż tablicy informującej o realizacji zadania z Budżetu obywatelskie. 145 000,00 PLN
145 000,00 PLN
Harmonogram działań
Nazwa Opis Data
Projekt wraz z realizacją. Projekt ogrodu. Realizacja poprzez wymianę płytek chodnikowych oraz asfaltu na drodzę na kostkę, montaż 10 ławek, wykonanie ścieżek, wymiana gazonów oraz montaż pergoli na podstawie projektu do wysokości wnioskowanej kwoty. Wykonanie i montaż tablicy informującej o realizacji zadania z Budżetu obywatelskie. 2022
Charakterystyka długoterminowych skutków: Długoterminowym efektem realizacji wniosku „Zróbmy ogród przy szkole na Azorach” będzie wyremontowanie terenu wokół szkoły z możliwością ogólnego dostępu dla wszystkich. Wymienione zostaną ławki i chodniki przed szkołą, wykonane nowe ścieżki, wstawiona pergola.
powrót