Archiwum projektów rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Projekt ogólnomiejski NR 33:

Uratujemy Smoka Wawelskiego i nie zawahamy się go użyć !

Edycja Budżet Obywatelski 2023 Projekt ogólnomiejski Realizacja projektu odbywać się będzie w przestrzeni ogólnodostępnej.

70 000,00 PLN
kwota potrzebna do realizacji

Lokalizacja

Główna lokalizacja:

Krótki opis projektu

Zadanie polega na renowacji i wymianie instalacji odpowiedzialnej za to że smok zieje ogniem. Częste awarie smoka, zawiedzeni spacerowicze i turyści to efekt awaryjności instalacji, która podobnie jak smok w ubiegłym roku skończyła 50 lat.

Opis projektu

Zadanie polega na renowacji i wymianie instalacji odpowiedzialnej za to że smok zieje ogniem. Częste awarie  smoka, zawiedzeni spacerowicze i turyści to efekt awaryjności instalacji, która podobnie jak smok w ubiegłym roku skończyła 50 lat. Smok wawelski jest symbolem naszego miasta i jedną z najczęściej odwiedzanych przez mieszkańców i turystów atrakcji Krakowa, dlatego zasługuje w sposób szczególny na renowację instalacji.

UZASADNIENIE PROJEKTU

Smok wawelski ,który zionie ogniem jest symbolem naszego miasta i jedną z najczęściej odwiedzanych przez mieszkańców i turystów atrakcji Krakowa, dlatego zasługuje w sposób szczególny na renowację instalacji, która ku uciesze zwiedzających działać będzie bezawaryjnie.

Kosztorys
Nazwa Opis Koszt
naprawa i wymiana instalacji Smoka Wawelskiego naprawa i wymiana instalacji Smoka Wawelskiego 70 000,00 PLN
70 000,00 PLN
Harmonogram działań
Nazwa Opis Data
Naprawa i wymiana instalacji Smoka Wawelskiego Naprawa i wymiana instalacji Smoka Wawelskiego II-IV kw. 2024 r.
Charakterystyka długoterminowych skutków: Realizacja zadania zakłada renowację i wymianę instalacji odpowiedzialnej za prawidłowe funkcjonowanie Smoka Wawelskiego. Ziejący ogniem Smok Wawelski jest symbolem miasta Krakowa i jedną z najczęściej odwiedzanych przez mieszkańców i turystów atrakcji Krakowa. Renowacja instalacji pozwoli na jego bezawaryjne działanie.
powrót