Archiwum projektów rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Projekt ogólnomiejski NR 149:

Szkoła 142 modernizacja placu zabaw

Edycja Budżet Obywatelski 2023 Projekt ogólnomiejski Realizacja projektu odbywać się będzie w przestrzeni ogólnodostępnej.

50 000,00 PLN
kwota potrzebna do realizacji

Lokalizacja

Główna lokalizacja: Os Wolica ul. Drożyska 13

Krótki opis projektu

Modernizacja ogólnodostępnego placu zabaw dla dzieci przy szkole 142 Wolica.

Opis projektu

Przy szkole 142 w Wolicy znajduje się ogólnodostępny plac zabaw dla dzieci. Urządzenia w związku z intensywna eksploatacją przez uczniów oraz mieszkańców osiedla uległy dużemu zużyciu i wymagają modernizacji. 

UZASADNIENIE PROJEKTU

Plac zabaw znajdujący się przy szkole jest ogólnodostępny dla uczniów oraz mieszkańców. ( Oświadczenie Pani Dyrektor szkoły o ogólnodostępności placu zabaw ). Projekt zakłada kontynuacje wymiany urządzeń dla przedszkolaków realizowane z BO 2022 Projekt 61. Maluchy dużo czasu spędzają na świeżym powietrzu korzystając z placu zabaw, który jest mocno wyeksplatowany i wymaga modernizacji. Autor projektu wyraża zgodę na zastosowanie alternatywnych rozwiązań nieprzewidzianych w tym projekcie, które spełniłyby jego podstawowe założenia. Projekt zostanie zrealizowany do wysokości środków. 

Kosztorys
Nazwa Opis Koszt
I - IV kwartał Modernizacja placu zabaw ciąg dalszy 50 000,00 PLN
50 000,00 PLN
Harmonogram działań
Nazwa Opis Data
I - IV kwartał Modernizacja placu zabaw ciąg dalszy 2024
Charakterystyka długoterminowych skutków: Poprawa warunków użytkowników infrastruktury rekreacyjnej przyszkolnej,Integracja lokalnej społeczności, budowanie wzajemnych relacji sąsiedzkich, rozrywka, wspólne spędzanie czasu na świeżym powietrzu, rozwój kultury fizycznej wśród dzieci, młodzieży i dorosłych mieszkańców miasta Krakowa.
powrót