Archiwum projektów rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Projekt ogólnomiejski NR 124:

777 000 zł na Park Kurdwanowski

Edycja Budżet Obywatelski 2023 Projekt ogólnomiejski Realizacja projektu odbywać się będzie w przestrzeni ogólnodostępnej.

777 000,00 PLN
kwota potrzebna do realizacji

Lokalizacja

Główna lokalizacja: Park Kurdwanowski

Krótki opis projektu

Dofinansowanie prac związanych z rewitalizacją Parku Kurdwanowskiego. W ramach projektu planowane jest zagospodarowanie całego terenu parku poprzez m.in. remont alejek, montaż nowych ławek i koszy, atrakcje dla dzieci i młodzieży.

Opis projektu

Dofinansowanie prac związanych z rewitalizacją Parku Kurdwanowskiego. W ramach projektu planowane jest zagospodarowanie całego terenu parku poprzez m.in. remont alejek, montaż nowych ławek i koszy, atrakcje dla dzieci i młodzieży.

Autor projektu wyraża zgodę na zastosowanie alternatywnych rozwiązań nieprzewidzianych w tym projekcie, które spełniłyby jego podstawowe założenia. Wszystkie elementy zagospodarowania terenu, jak także konkretne lokalizacje, zostaną poddane analizie możliwości realizacji pod względem obowiązujących przepisów prawa na etapie sporządzania dokumentacji projektowej wraz z uzgodnieniami. Docelowy projekt zagospodarowania terenu zostanie skonsultowany z autorem projektu Budżetu Obywatelskiego.

Projekt zostanie zrealizowany do wysokości wyznaczonych środków finansowych.

UZASADNIENIE PROJEKTU

Rewitalizacja Parku Kurdwanowskiego wraz z zagospodarowaniem terenu przy Szkole Podstawowej nr 149 ma
duże znaczenie nie tylko dla mieszkańców osiedla, ale i całej społeczności dzielnic podgórskich. Park stanowi

miejsce wypoczynku i rekreacji mieszkańców Krakowa, ze szczególnym uwzględnieniem dzieci i młodzieży.
 

Zdjęcie: zzm.krakow.pl

Kosztorys
Nazwa Opis Koszt
Zwiększenie budżetu na rewitalizację Parku Kurdwanowskiego Zwiększenie budżetu na rewitalizację Parku Kurdwanowskiego 777 000,00 PLN
777 000,00 PLN
Harmonogram działań
Nazwa Opis Data
Realizacja rewitalizacji Parku Kurdwanowskiego Realizacja rewitalizacji Parku Kurdwanowskiego 2024 - 2025

Galeria

Charakterystyka długoterminowych skutków: Projekt zakłada przeznaczenie środków finansowych na kontynuację rewitalizacji Parku Kurdwanów, na terenie Dzielnicy XI Podgórze Duchackie. Jego realizacja pozwoli na kontynuację prac na podstawie opracowanej dokumentacji projektowej oraz uzyskanego pozwolenia na budowę.
powrót