Archiwum projektów rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Projekt lokalny - Dzielnica XII NR 44:

Park Aleksadry

Edycja Budżet Obywatelski 2023 Projekt lokalny - Dzielnica XII Realizacja projektu odbywać się będzie w przestrzeni ogólnodostępnej.

650 000,00 PLN
kwota potrzebna do realizacji

Lokalizacja

Główna lokalizacja: Kraków i Maloplska

Krótki opis projektu

Doposażenie Parku Aleksandry w instalację oświetleniową.

Opis projektu

Oświetlenie Parku Aleksandry.

Autor projektu wyraża zgodę na zastosowanie alternatywnych rozwiązań nieprzewidzianych w tym projekcie, które spełniłyby jego podstawowe założenia. Wszystkie elementy zagospodarowania terenu, jak także konkretne lokalizacje, zostaną poddane analizie możliwości realizacji pod względem obowiązujących przepisów prawa na etapie sporządzania dokumentacji projektowej wraz z uzgodnieniami. W przypadku braku możliwości realizacji zadania na wskazanej działce konieczne będzie wskazanie nowej lokalizacji. Docelowy projekt zagospodarowania terenu zostanie skonsultowany z autorem projektu Budżetu Obywatelskiego.

Projekt zostanie zrealizowany do wysokości wyznaczonych środków finansowych.

Podane ceny w kosztorysie projektu są cenami orientacyjnymi, które zostaną szczegółowo określone przez Projektanta na etapie opracowywania dokumentacji projektowej.

UZASADNIENIE PROJEKTU

Sporo zrobiono ale jeszcze dużo do zrobienia

Kosztorys
Nazwa Opis Koszt
Oświetlenie Budowa oświetlenia w Parku Aleksandry 650 000,00 PLN
650 000,00 PLN
Harmonogram działań
Nazwa Opis Data
Oświetlenie Budowa oświetlenia w Parku Aleksandry 2024
Charakterystyka długoterminowych skutków: Projekt zakłada montaż oświetlenia wzdłuż głównej alejki w Parku Aleksandry w Dzielnicy XII Bieżanów – Prokocim. Realizacja inwestycji umożliwi mieszkańcom korzystanie z parku po zmroku oraz przyczyni się do zwiększenia poczucia bezpieczeństwa użytkowników Parku.
powrót