Archiwum projektów rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Projekt lokalny - Dzielnica XIII NR 48:

Horn Kraków - żegluj z nami nad Bagrami

Edycja Budżet Obywatelski 2023 Projekt lokalny - Dzielnica XIII Realizacja projektu odbywać się będzie w przestrzeni ogólnodostępnej.

100 000,00 PLN
kwota potrzebna do realizacji

Lokalizacja

Główna lokalizacja: ul. Kozia 22 30-733 Kraków

Krótki opis projektu

Projekt zakłada zakup sprzętu sportowego do rozwijania pasji żeglarskiej wśród dzieci i młodzieży.

Opis projektu

Projekt zakłada doposażenie Klubu Żeglarskiego Horn Kraków w sprzęt potrzebny do rozwijania umiejętności żeglarskich wśród dzieci z terenu Dzielnicy XIII Podgórze. Klub Horn prowadzi darmowe zajęcia dla najmłodszych, a sprzęt pozwoli na podniesienie poziomu szkolenia i wykształcenia nowego pokolenia żeglarzy.

UZASADNIENIE PROJEKTU

We współcześnie otaczającym nas świecie dostrzegana jest potrzeba aktywnego spędzania czasu przez dzieci i młodzież w celu oderwania ich od wszelkiego rodzaju ekranów. Projekt zakłada naukę żeglarstwa, co pozwoli aktywnie spędzać czas z rówieśnikami i w niejednym przypadku zarazić pasją żeglarstwa, która pozostanie z nimi do końca życia. Sprzęt zakupionyn w ramach projektu pozwoli na profesjonalne podejście do szkolenia na najlepszym dostępnym sprzęcie potrzebnym do tego działania.

Kosztorys
Nazwa Opis Koszt
zakup sprzętu zakup sprzętu 100 000,00 PLN
100 000,00 PLN
Harmonogram działań
Nazwa Opis Data
zakup sprzętu zakup sprzętu do 04.2024
Charakterystyka długoterminowych skutków: Realizacja projektu wpłynie na większą możliwość rozwijania pasji, integrację lokalnej społeczności, budowanie wzajemnych relacji sąsiedzkich, rozrywkę, wspólne spędzanie czasu na świeżym powietrzu, rozwój kultury fizycznej wśród dzieci, młodzieży i dorosłych mieszkańców miasta Krakowa.
powrót