Archiwum projektów rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Projekt ogólnomiejski NR 233:

JAŚNIEJ w Nocy w Krakowie!

Edycja Budżet Obywatelski 2023 Projekt ogólnomiejski Realizacja projektu odbywać się będzie w przestrzeni ogólnodostępnej.

450 000,00 PLN
kwota potrzebna do realizacji

Lokalizacja

Główna lokalizacja: os. Na Skarpie i os. Młodości

Krótki opis projektu

Obecne oświetlenie jest bardzo słabe, osoby starsze mają problemy z poruszaniem się wieczorami. Wymiana słupów i opraw pozwoli na zwiększenie bezpieczeństwa na Osiedlach.

Opis projektu

Wymiana istniejących słupów i opraw  wraz z podziemną infrastrukturą zwiększy komfort i bezpieczeństwo mieszkańców. Przyczyni się do poprawy stanu technicznego istniejącej infrastruktury oraz zmniejszy koszty zużycia energii elektrycznej. Wymiana lamp na os. Na Skarpie i os. Młodości pomiędzy ul. Cerchów a ul. Klasztorną do wysokości środków.

UZASADNIENIE PROJEKTU

Wymiana słupów i opraw na os. Na Skarpie i os. Młodości wraz z wymianą okablowania znacząco poprawi komfort i bezpieczeństwo mieszkańców. Dodatkowo poprawi stan techniczny istniejącej infrastruktury.

Kosztorys
Nazwa Opis Koszt
Wymiana oświetlenia Wymiana słupów i opraw oraz kabli 450 000,00 PLN
450 000,00 PLN
Harmonogram działań
Nazwa Opis Data
Wymiana oświetlenia Realizacja zadania II-IV kwartał 2024 r
Charakterystyka długoterminowych skutków: Projekt zakłada wymianę słupów i opraw wraz z wymianą okablowania na os. Na Skarpie i os. Młodości. Modernizacja oświetlenia znacząco zwiększy komfort i bezpieczeństwo mieszkańców. Dodatkowo działanie takie poprawi stan techniczny istniejącej infrastruktury i zmniejszy koszty zużycia energii elektrycznej.
powrót