Projekty 2024 rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Projekt ogólnomiejski NR 34:

Twój wolny czas dla miasta

Edycja Budżet Obywatelski 2024 Projekt ogólnomiejski Realizacja projektu odbywać się będzie w przestrzeni ogólnodostępnej.

25 000,00 PLN
kwota potrzebna do realizacji

Lokalizacja

Główna lokalizacja: Kraków

Krótki opis projektu

Osoby mające wolny czas i chęci zrobić coś dla miasta znajdują inicjatywe na stworzonej platformie i się zapisują na wybraną. Zatem stworzenie platformy co, gdzie i kiedy robimy dla miasta, i tam rejestrują sie chetni, typu: sprzątanie, malowanie, it

Opis projektu

Platforma z potrzebnymi zadaniami dla miasta /swojej okolicy  + potrzebna zoorientowana osoba, ktora zarządza i ocenia czy to mogą zrobić nieprofesjonaliści: wpisuej takie inicjatywy (zgłaszane przez obywateli lub przez urzednikó), precyzuje kto jest potrzebny, gdzie i kiedy to ma byc realizowane. 

Ludzie maja wolny czas i checi pomóc innym, pomóc cos zrobic itd, ale nie można uprawiać samowolki, a chetnie by cos poprawic w okolicy, posprzatac, zaopiekowac sie dzieciakami, itd. 

UZASADNIENIE PROJEKTU

Aktywizacja spoleczenstwa, wykorzystanie potencjalu

Kosztorys
Nazwa Opis Koszt
platforma miejsce do zglaszania inicjatyw 5 000,00 PLN
osoba zarzadzajaca projektami od strony mozliwosci i prawnej moze etat, a moze dodatkowe zadanie dla kogos kto pracuje juz w Urzedzie Miasta 20 000,00 PLN
25 000,00 PLN
Harmonogram działań
Nazwa Opis Data
platforma stworzenie strony 2 miesiace
zarzadzanie bieżące zarządanie 5 dni w tygodniu
powrót