Projekty 2024 rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Projekt ogólnomiejski NR 201:

Festiwal sportowy w Dzielnicy XVIII

Edycja Budżet Obywatelski 2024 Projekt ogólnomiejski Realizacja projektu odbywać się będzie w przestrzeni ogólnodostępnej.

28 000,00 PLN
kwota potrzebna do realizacji

Lokalizacja

Główna lokalizacja: Kraków, ul. Podstawie 6a

Krótki opis projektu

Wydarzenie jest sportowym świętem całych rodzin, pełnym atrakcji dla dzieci w każdym wieku, ale również i dla rodziców i dziadków! Jest to dzień pełen konkursów, zawodów, pokazów i sportowych występów.

Opis projektu

Każde z działań Stowarzyszenia Ludowy Klub Sportowy Błyskawica Wyciąże łączy jeden ważny element. Pasja. Z tej pasji powstaje mnóstwo pomysłów - tych dotyczących piłki nożnej i tych, które wykraczają ponad coś więcej niż futbol. Takim pomysłem jest Festiwal Sportowy. Organizowany co roku Festiwal Sportowy odbywa się w czerwcową sobotę na boisku piłkarskim przy ul. Podstawie 6a.
Za każdym razem do wspólnej zabawy zapraszamy całe rodziny. Dzień ten wypełniony będzie występami artystycznymi, malowaniem twarzy i mnóstwem sportu. Małe i duże dzieci spędzą sporo czasu na boisku piłkarskim. Najmłodsi korzystać będą z pewnością z dmuchanych zjeżdżalni i dmuchańców. Nieco starsi sporo radości spożytkują na Buble Football, a tych zdecydowanie najmłodszych zainteresuje na pewno specjalnie przygotowany i zaopatrzony Kącik Malucha.
 
Rodzice wraz ze swoimi pociechami będą mierzyć swoje siły w torach sprawnościowych. Odbędzie się pokaz strażacki, piłkarskiego freestylu, Niezależnie od wieku będzie można zmierzyć swoje umiejętności w różnych konkursach.
 
Wydarzeniu będzie towarzyszyć oprawa muzyczna, a na wszystkich uczestników czekać będą stoiska gastronomiczne. Maluchy szaleć będą zatem na dmuchanym zamku, a łasuchy przy poczęstunku z grilla.

Festiwal jest otwarty, wstęp wolny, a wszystkie atrakcje bezpłatne.

UZASADNIENIE PROJEKTU

Celem projektu jest integracja lokalnej społeczności i krzewienie sportowego ducha w społeczeństwie. Festiwal Sportu z złożenia ma być świętem każdego sportu, każdej aktywności fizycznej i miejscem, gdzie całe rodziny mogą spędzić czas w fantastycznej atmosferze, w aktywny sposób i wspólnie się bawiąc.
 

Kosztorys
Nazwa Opis Koszt
Scena i nagłośnienie oraz konferansjer Wynajem sceny (4x6m) z nagłośnieniem wraz z obsługą techniczną - 1 dzień 6 000,00 PLN
Atrakcje Wynajęcie atrakcji 18 000,00 PLN
Opieka medyczna Zapewnienie opieki medycznej 2 000,00 PLN
Nagrody Upominki i medale dla dzieci i uczestników konkursów 2 000,00 PLN
28 000,00 PLN
Harmonogram działań
Nazwa Opis Data
Plan wydarzenia Stworzenie planu wydarzenia, listy atrakcji, pomysłów na konkursy, zawody i występy styczeń 2025
Organizacja eventu Zakontraktowanie partnera technicznego (scena i nagłośnienie), opieki medycznej, wynajęcie dmuchańców i pozostałych atrakcji, zapewnienie kadry do obsługi wydarzenia 1 kwartał 2025
Przygotowanie promocji Przygotowanie grafik i materiałów drukowanych maj 2025
Promocja Promocja Festiwalu Sportowego w social mediach, i lokalnych wydawnictwach. maj i czerwiec 2025
Event Dzień wydarzenia czerwiec 2025
Podsumowanie eventu Podsumowanie i rozliczenie czerwiec i lipiec 2025

Galeria

powrót