Twoje BO rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Wycieczki dla seniorów ze Wzgórz Krzesławickich

Wydział Polityki Społecznej i Zdrowia zaprasza seniorów 60+ z dzielnicy XVII Wzgórza Krzesławickie na wycieczki autokarowe, organizowane w ramach projektów z Budżetu Obywatelskiego Miasta Krakowa 2020. Liczba miejsc ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń.

Fot. Kraków Dla Seniora

Organizator zapewnia bezpłatny transport, usługę pilota i prowiant (lunchbox dla każdego). Uczestnicy natomiast we własnym zakresie pokrywają koszty biletów wstępu do zwiedzanych miejsc.

„Zalipie i okolice”

Program wyjazdu: Kraków - Nowy Wiśnicz - Lipnica Murowana - Tarnów - Zalipie - Kraków (czas wycieczki do 12 godzin) - transport, opieka przewodnika (zwiedzanie: zamek w Nowym Wiśniczu, Kolumna i kościół św. Szymona, drewniany kościół św. Leonarda; katedra, ratusz, Rynek w Tarnowie; malowane chaty w Zalipiu)

Termin wyjazdu: 13 października

Zapisy trwają do 7 października pod numerami telefonów: 12 616 52 83; 12 616 78 06.

Zbiórka o godz. 7.30 przy parku kieszonkowym na os. Na Stoku 1. Odjazd o godz. 8.00. Maksymalny czas trwania wycieczki to 12 godzin.

Organizator zastrzega sobie możliwość odwołania każdej z wycieczek, jeśli nie uda się zebrać 25 uczestników w wieku 60+ lub wprowadzone zostaną ograniczenia uniemożliwiające wyjazd związane z epidemią COVID-19. Każda z osób, które zgłoszą chęć udziału w wyjazdach będzie zobowiązana do wypełnienia oświadczenia dot. COVID-19.  

pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Budżet Obywatelski
Data publikacji: 2021-07-06
Data aktualizacji: 2021-09-30
Powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat