Aktualności

Przyjmowanie fiszek projektowych w ramach „Wspólnych Projektów BO2020”

Do 29 marca 2020 r. można złożyć fiszkę projektową do budżetu obywatelskiego, która zostanie poddana preweryfikacji przed oficjalnym złożeniem projektu.

NABÓR DO PILOTAŻOWEJ ŚCIEŻKI WYPRACOWYWANIA PROJEKTÓW BO KRAKÓW WSPÓLNE PROJEKTY 2020

Zapraszamy do zgłaszania się do udziału w pilotażowej ścieżce wypracowywania projektów „Wspólne Projekty 2020”. Jeśli rozważacie złożenie projektu w Budżecie Obywatelskim i chcielibyście, by Wasz wstępny pomysł na projekt został poddany preweryfikacji przed jego oficjalnym złożeniem oraz chcielibyście dołączyć do społeczności wnioskodawców i sympatyków budżetu obywatelskiego to zachęcamy do uczestnictwie w programie „Wspólne Projekty 2020”.

ZAMIANA FORMUŁY ŚCIEŻKI WYPRACOWYWANIA PROJEKTÓW BO KRAKÓW WSPÓLNE PROJEKTY 2020

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym formuła pilotażowej ścieżki wypracowywania projektów do BO „Wspólne Projekty 2020” zostaje zmieniona i w miejsce spotkań osobistych mieszkańców, proponujemy prowadzenie dyskusji online.

Odwołane spotkania w ramach budżetu obywatelskiego

Odwołane spotkania w ramach budżetu obywatelskiego.

ODWOŁANE - OPIEKUN DOMOWY CHOREGO - WARSZTATY U HELCLÓW (MARZEC 2020)

Dom Pomocy Społecznej im. L. i A. Helclów w Krakowie, Grupa Aterima we współpracy z Akademią Opiekunów serdecznie zapraszają Mieszkańców Krakowa - Dzielnicy I Stare Miasto, którzy opiekują się osobą starszą lub chorą, do skorzystania z bezpłatnej pomocy i wsparcia w ramach warsztatów i poradnictwa.

Nabór uczestników warsztatów Wspólne Projekty Miejskie

W ramach programu Wspólne Projekty 2020 w Budżecie Obywatelskim wprowadzona zostaje nowa ścieżka powstawania propozycji zadań ogólnomiejskich: Wspólne Projekty Miejskie. Nabór uczestników warsztatów zaczyna się 6 marca  i trwa do 22 marca 2020 r.

Ogłoszenie Prezydenta Miasta Krakowa o terminie składania projektów do budżetu obywatelskiego oraz o wysokości środków  przeznaczonych na ich realizację

 

W VII edycji Budżetu Obywatelskiego Miasta Krakowa na projekty zaplanowano łączną kwotę 32 000 000 zł.

Nowa ścieżka powstawania i preweryfikacji projektów do BO 2020

W ramach programu Wspólne Projekty 2020 w Budżecie Obywatelskim wprowadzone zostają dwie nowe ścieżki powstawania propozycji zadań do BO: Wspólne Projekty Dzielnicowe  oraz Wspólne Projekty Miejskie.

Budżet Obywatelski