Twoje BO rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Aktualności

W tych miejscach będziesz mógł oddać swój głos! Dodatkowe punkty głosowania.

2022-09-30

Zapraszamy do zapoznania się z wykazem dodatkowych punktów głosowania.

Głosujemy, bo warto! Ruszył budżet obywatelski

2022-09-30

Można już głosować na projekty zgłoszone w IX edycji budżetu obywatelskiego. Mieszkańcy mają dwa tygodnie – do 14 października, aby wybrać najciekawsze projekty miejskie i dzielnicowe.

W tych miejscach będziesz mógł oddać swój głos!

2022-09-15

Zapraszamy do zapoznania się z wykazem punktów głosowania. Głosowanie odbędzie się w dniach  od 30 września do 14 października

Lista projektów ogólnomiejskich i dzielnicowych poddanych pod głosowanie

2022-09-15

Zapraszamy do zapoznania się z wykazem projektów, na które będzie można głosować w ramach tegorocznej edycji budżetu obywatelskiego. Głosowanie odbędzie się w dniach  od 30 września do 14 października. Łącznie pod głosowanie poddanych jest 558 projektów w tym 93 projekty ogólnomiejskie oraz 465 projektów dzielnicowych.

protesty 2022

Harmonogram rozpatrywania protestów

2022-08-19

 Rozpatrywanie protestów z udziałem Rady Budżetu Obywatelskiego, przedstawicieli jednostek miejskich, które oceniały zgłoszone propozycje zadań zgłoszonych w ramach tegorocznej edycji budżetu obywatelskiego Miasta Krakowa oraz Wnioskodawców, odbędą się

w Miejskim Centrum Dialogu przy ulicy Brackiej 10  wg. poniższego harmonogramu.

Jednocześnie przypominamy, że w sytuacji, kiedy Wnioskodawca nie może osobiście uczestniczyć w rozpatrywaniu protestu w jego imieniu może wystąpić upoważniona przez niego osoba, a nieobecność Wnioskodawcy lub osoby przez niego pisemnie upoważnionej nie wstrzymuje rozpatrzenia protestu.

 

Wyniki weryfikacji wniosków złożonych w ramach IX edycji budżetu obywatelskiego

2022-08-08

Znamy wyniki weryfikacji wniosków złożonych w ramach IX edycji budżetu obywatelskiego.

 

Zdjęcie przedstawia budynki oraz skwer w jednym z osiedli Nowej Huty przy Pl. Centralnym.

Aleja Róż na nowo

2022-07-29

Rozstrzygnięto przetarg dotyczący przebudowy alei Róż. Dzięki projektowi „Aleja Róż na nowo” w to miejsce powróci zieleń. Pojawią się szpalery lip, róże, a także nowa mała architektura.

Otwarcie drugiej części parku Duchackiego

2022-07-26

Już w najbliższy piątek, 29 lipca o godz. 18.00 nastąpi uroczyste otwarcie drugiej części parku Duchackiego.

Muzyczna podróż w Parku Lotników

2022-07-26

W cieniu drzew, w pięknych nowohuckich parkach, podczas spacerów, będzie można oddać się muzycznemu ukojeniu. W wybrane soboty lipca, sierpnia i września zapraszamy do wzięcia udziału w muzycznej podróży.

Darmowe kino plenerowe dla mieszkańców w parku w Wadowie

2022-07-22

Lato w pełni, a to oznacza, że wszyscy chętnie spędzamy czas na świeżym powietrzu niż w zamkniętych salach. Ale co mają zrobić kinomaniacy? Odpowiedź jest prosta, czeka na nich kino plenerowe. Z myślą o wielbicielach filmu ale też osobach, które po prostu chcą spędzić letni wieczór w miłej i przyjemnej atmosferze przygotowaliśmy Kino Plenerowe w Wadowie.

Znajdź