Aktualności

Dodatkowe spotkania konsultacyjne

Zapraszamy na dodatkowe spotkania konsultacyjne związane z trwającymi konsultacjami społecznymi projektu uchwały Rady Miasta Krakowa w sprawie regulaminu budżetu obywatelskiego.

Konsultacje społeczne Regulaminu budżetu obywatelskiego

W dniu 04 lutego rozpoczynają się konsultacje społeczne projektu uchwały Rady Miasta Krakowa w sprawie regulaminu budżetu obywatelskiego miasta Krakowa.

Konsultacje projektu Regulaminu budżetu obywatelskiego miasta Krakowa

Wydział Polityki Społecznej i Zdrowia informuje, że 04 lutego br. (poniedziałek) rozpoczną się konsultacje społeczne projektu Regulaminu budżetu obywatelskiego miasta Krakowa.

Posiedzenie Rady Budżetu Obywatelskiego
Komunikat archiwalny 2019-01-25

Kolejne posiedzenie Rady Budżetu Obywatelskiego odbędzie się 31 stycznia br., w godzinach 16.30-18.30 w sali Portretowej w budynku Magistratu przy Placu Wszystkich Świętych 3-4.

Poradnia opiekunów rodzinnych u Helclów - spotkania w lutym 2019 r.

Dom Pomocy Społecznej im. L i A Helclów w Krakowie we współpracy z Akademią Opiekunów, w ramach otwartego naboru, serdecznie zapraszają Mieszkańców Krakowa - Dzielnicy I Stare Miasto, którzy opiekują się osobą starszą lub chorą do skorzystania z pomocy i wsparcia w ramach warsztatów i poradnictwa.

Posiedzenie Rady Budżetu Obywatelskiego
Komunikat archiwalny 2019-01-18

Kolejne posiedzenie Rady Budżetu Obywatelskiego odbędzie się 23 stycznia br., w godzinach 16.30-18.30 w sali Portretowej w budynku Magistratu przy Placu Wszystkich Świętych 3-4.

Posiedzenie Rady Budżetu Obywatelskiego
Komunikat archiwalny 2019-01-09

Kolejne posiedzenie Rady Budżetu Obywatelskiego odbędzie się 16 stycznia br., w godzinach 16.30-18.30 w sali Portretowej w budynku Magistratu przy Placu Wszystkich Świętych 3-4.

Poradnia opiekunów rodzinnych u Helclów - nabór na warsztaty i poradnictwo

W ramach realizacji projektu "Poradnia opiekunów rodzinnych u Helclów" Dom Pomocy Społecznej im. L i A Helclów w Krakowie we współpracy z Akademią Opiekunów, w ramach otwartego naboru, serdecznie zapraszają Mieszkańców Krakowa - Dzielnicy I Stare Miasto, którzy opiekują się osobą starszą lub chorą do skorzystania z pomocy i wsparcia w ramach warsztatów i poradnictwa.

Wykaz projektów przewidzianych do realizacji

Zapraszamy do zapoznania się z wykazem projektów przewidzianych do realizacji w ramach V edycji budżetu obywatelskiego miasta Krakowa.

Joga na Mogilskim
2018-08-02

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Dzielnicy II Grzegórzki na zajęcia "Joga na Mogilskim" realizowane w ramach budżetu obywatelskiego miasta Krakowa.

Budżet Obywatelski