Aktualności

#EKOrEWOLUCJA: segreguj odpady, zdobywaj nagrody

Jesienią mieszkańcy Krakowa ponownie będą mogli zaangażować się w ekologiczne przedsięwzięcia na rzecz ochrony środowiska. W mieście rozstawiono trzy innowacyjne śmieciomaty, zbierające zużyte butelki plastikowe i puszki po napojach. Postawienie tego typu urządzeń było jednym z zadań zrealizowanych w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Krakowa.

Wykaz punktów głosowania

Zapraszamy do zapoznania się z wykazem punktów głosowania.

Wykaz projektów poddanych pod głosowanie w budżecie obywatelskim 2020

Zapraszamy do zapoznania się z wykazem projektów, które zostaną poddane pod głosowanie mieszkańców w ramach budżetu obywatelskiego 2020.

 Rusza Zaczarowane kino plenerowe w Parku Zaczarowanej Dorożki

Zapraszamy na cykl seansów plenerowych w Parku Zaczarowanej Dorożki, realizowanych w ramach Budżetu Obywatelskiego miasta Krakowa 2019 .

 

Wyniki weryfikacji wniosków złożonych w ramach VII edycji budżetu obywatelskiego

Zapraszamy do zapoznania się w wynikami weryfikacji merytoryczno-prawnej wniosków złożonych w ramach VII edycji budżetu obywatelskiego.

Rusza Darmowe kino plenerowe dla mieszkańców w Parku Lotników !

Rusza realizacja zwycięskiego projektu Budżet obywatelski miasta Krakowa z 2019 roku pn. Darmowe kino plenerowe dla mieszkańców w Parku Lotników! w Czyżynach.

Za jakie grzechy, dobry Boże?, Tajemnice Silver Lake, Oficer i szpieg oraz Madagaskar. To filmy, które przez 4 sierpniowe weekendy będą mogli zobaczyć mieszkańcy Krakowa. Wystarczy przyjść do parku Lotników Polskich i zająć leżak. Nowohuckie Kino Plenerowe jest organizowane przez Miasto Kraków i Krakowskie Biuro Festiwalowe w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Krakowa.

 

Zostały ostatnie dni na dostarczenie listy poparcia do zgłoszonego projektu

Ostateczny termin dostarczenia listy mija w dniu 24 lipca 2020 r. Nie przegap tej daty!

Przypominamy, że aby projekt mógł być uznany za kompletny, obowiązkowe jest dostarczenie przez Wnioskodawcę listy poparcia.

Urząd Miasta Krakowa otwarty dla bezpośredniej obsługi klienta

We wszystkich lokalizacjach urzędu od dnia 1 lipca br. przywrócona zostaje bezpośrednia obsługa obywateli w godz. 7.40-15.00, bez konieczności wcześniejszego umawiania wizyt.

PRZYPOMNIENIE O DOSTARCZENIU LISTY POPARCIA

Przypominamy, że aby projekt mógł być uznany za kompletny, obowiązkowe jest dostarczenie przez wnioskodawcę listy poparcia.

Listę poparcia dla danego projektu można wygenerować po zalogowaniu się do Internetowej Platformy budżetu obywatelskiego.

ANKIETA DLA WNIOSKODAWCÓW

Zapraszamy wszystkich wnioskodawców tegorocznej edycji budżetu obywatelskiego do wypełnienia ankiety dotyczącej programu „Wspólne Projekty” oraz preweryfikacji wniosków w ramach budżetu obywatelskiego miasta Krakowa.

Budżet Obywatelski