Aktualności

Posiedzenie Rady Budżetu Obywatelskiego [25.11.2020]

Informujemy, że posiedzenie Rady Budżetu Obywatelskiego, odbędzie się 25 listopada 2020 roku w godzinach 16.30-18.30 za pośrednictwem aplikacji Teams.

PARK PRZY KARMELICKIEJ – WEBINARIUM

Zarząd Zieleni Miejskiej w Krakowie zaprasza mieszkańców do udziału w warsztatach online pn. Park przy Karmelickiej. Podczas warsztatów projektowych zostanie zaprezentowana wstępna koncepcja parku. Celem warsztatów będzie jej szczegółowe omówienie, jak również zebranie ewentualnych uwag do opracowania finalnego projektu “Parku przy Karmelickiej”.

Posiedzenie Rady Budżetu Obywatelskiego [4.11.2020]

Informujemy, że posiedzenie Rady Budżetu Obywatelskiego, odbędzie się 4 listopada 2020 roku w godzinach 16.30-18.30 za pośrednictwem aplikacji Teams.

Konsultacje regulaminu budżetu obywatelskiego miasta Krakowa i nowej koncepcji wypracowywania projektów ogólnomiejskich

Prezydent Miasta Krakowa zaprasza do udziału w trwających od 30 października do 20 listopada 2020 r. konsultacjach społecznych projektu uchwały Rady Miasta Krakowa w sprawie regulaminu budżetu obywatelskiego miasta Krakowa oraz nowej koncepcji wypracowywania projektów o charakterze ogólnomiejskim.

Budżet obywatelski: tak zdecydowali krakowianie!

Przedstawiamy wyniki głosowania mieszkańców w siódmej edycji budżetu obywatelskiego.

Do realizacji trafi łącznie 195 projektów-  10 ogólnomiejskich i 185 dzielnicowych.

Infolinia budżetu obywatelskiego miasta Krakowa

To już ostatni dzień, aby zagłosować w tegorocznej edycji budżetu obywatelskiego. Infolinia budżetu obywatelskiego wydłuża godziny działania.


 

Dziś ostatni dzień głosowania w budżecie obywatelskim!

Jeszcze tylko do dzisiaj, do północy, można głosować w tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego Miasta Krakowa. Zachęcamy do dokładnego przejrzenia listy projektów i zdecydowania, które najbardziej zasługują na wsparcie, pieniądze (z rekordowej puli 32 mln zł) i realizację w 2021 r.

 

Zagłosuj w budżecie obywatelskim!
Komunikat archiwalny 2020-10-02

Jeszcze do poniedziałku, 5 października można głosować w tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego Miasta Krakowa. Zachęcamy do dokładnego przejrzenia listy projektów i zdecydowania, które najbardziej zasługują na wsparcie, pieniądze (z rekordowej puli 32 mln zł) i realizację w 2021 r.

Głosowanie w budżecie obywatelskim w pigułce

To ostanie dni aby zagłosować. Głosowanie trwa do 5 października 2020 r.

Przypominamy, że każdy głosujący ma za zadanie oddać głos na 6 różnych projektów (w tym: 3 głosy na projekty o charakterze dzielnicowym w dzielnicy swojego zamieszkania i 3 głosy na projekty o charakterze ogólnomiejskim). Najwyżej oceniony przez głosującego projekt zadania otrzymuje 3 punkty, a najniżej 1 punkt. Zagłosować można tylko raz – albo w punkcie, albo elektronicznie.

Lista projektów budżet obywatelski miasta Krakowa 2020 [Plik do pobrania]

Przedstawiamy Państwu broszurę zawierającą listę projektów poddanych pod głosowanie w ramach budżetu obywatelskiego miasta Krakowa 2020.

Budżet Obywatelski
(Głosowanie w budżecie obywatelskim zostało zakończone.)