Projekty realizowane rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Lista projektów realizowanych w budżecie obywatelskim 2023
Zobacz projekty realizowane z: 2022 2021 2020 2019
195
Przyjęty do realizacji
Piłkarskie Mistrzostwa Krakowa dzieci

Krótki opis propozycji zadania Projekt polega na zorganizowaniu i przeprowadzeniu Piłkarskich Mistrzostw Krakowa dla dzieci w kategoriach skrzat, żak i orlik. Mistrzostwa w formie turniejów w okresie wiosna - jesień 2024.

164
Przyjęty do realizacji
KRZEWIENIE SPORTU W OSIEDLACH PERYFERYJNYCH

Projekt polega na organizacji turnieju piłkarskiego w dwóch miejscach w Dzielnicy XVIII bez względu na przynależność klubową. Turniej nieodpłatny dla wszystkich chętnych dzieci, przez co spełnia zasadę ogólnodostępliwości.

3
Przyjęty do realizacji
Pokonajmy raka - bezpłatne badania krwi

Dzięki projektowi każdy za darmo będzie mógł wykonać badania krwi, które pozwalają zdiagnozować nowotwór we wczesnej fazie rozwoju. Zostanie również przeprowadzona kampania zachęcająca do profilaktyki raka. Wspólnie możemy komuś uratować życie.

80
Przyjęty do realizacji
Diagnostyka w Schronisku dla Zwierząt

Czas na kolejny krok dla Schroniska. Po samochodzie, sprzęcie do rehabilitacji, klatkach dla kotów oraz wybiegu dla psów przyszedł czas na zakup nowoczesnego sprzętu diagnostycznego.

9
Przyjęty do realizacji
1,5 miliona złotych na nowe nasadzenia drzew i krzewów w każdej dzielnicy

Projekt ma na celu wykonanie nowych nasadzeń drzew i krzewów na krakowskich osiedlach. Nasadzenia zostaną rozdysponowane na terenie wszystkich dzielnic Krakowa w ilości dostosowanej do możliwości terenowych.

163
Przyjęty do realizacji
BEZPIECZNY RATOWNIK - BEZPIECZNY NOWOHUCIANIN

Zadanie polega na doposażeniu 4 jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z Dzielnicy XVIII w sprzęt ratowniczy.

197
Przyjęty do realizacji
Dzień Dziecka na sportowo

Projekt polega na zorganizowaniu i przeprowadzeniu wydarzenia z okazji dnia dziecka. Odbędzie się turniej piłki nożnej dla dziecięcych zespołów w kategoriach: skrzat, skrzat młodszy, żak, żak młodszy. Planowany udział 600 dzieci.

2
Przyjęty do realizacji
Biegasz? Zagłosuj na otwartą bieżnię 400-metrową na Koronie!

Projekt pn. "Biegasz? Zagłosuj na otwartą bieżnię 400-metrową na Koronie!" zakłada remont bieżni istniejącej na obiekcie Centrum Sportu Parkowa - dawnego stadionu Korony Kraków, wraz z wykonaniem prac dodatkowych.