Projekty realizowane rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Lista projektów realizowanych w budżecie obywatelskim 2020
Zobacz projekty realizowane z: 2021 2019
43
Przyjęty do realizacji
CZAS NA KINO, TEATR, SPACER, KSIĄŻKĘ I ŁOWIENIE TALENTÓW

Chcemy integracji i aktywizacji mieszkańców. Walczymy z nudą i marazmem proponując: 1 Kino letnie w plenerze 2 Książki, komiksy, kody e-bookowe dla bibliotek 3 Nowe przystanki Trasy kulturowej 4 Konkursy artystyczne 5 Warsztaty Teatr-Taniec-Śpiew

5
Przyjęty do realizacji
Dolina Rudawy dla pieszych i rowerzystów!

Budowa bezpiecznego wyniesionego przejścia dla pieszych przez ul. Na Błonie w ciągu Młynówki Królewskiej prowadzącym do Doliny Rudawy.

11
Przyjęty do realizacji
„Kuźnia zieleni - ekologiczny zakątek”

Celem jest utworzenie zielonego zakątka przy Filii nr 23 Biblioteki Kraków przy ul. Balickiej 297. Zakłada nasadzenie roślin i utworzenie ogrodu z ławkami, półką bookcrossingową, domkami dla owadów i stołem do prowadzenia warsztatów ekologicznych

16
Przyjęty do realizacji
Tak! dla Parku przy Forcie w Bronowicach

Ogólnodostępne tereny powojskowe nieurządzone powinny zostać przekształcone i zagospodarowane. Dla nas mieszkańców jest nieodzowne przekształcenie terenu w zagospodarowany park.

1
Przyjęty do realizacji
Remont ogródka jordanowskiego przy ul.Tetmajera

Obecny plac zabaw przy ul.Tetmajera jest już bardzo wyeksploatowany i prawie nikt już z niego nie korzysta, dlatego konieczna jest wymiana zużytych urządzeń zabawowych. Ten plac zabaw powinien być również otwarty na potrzeby najmłodszych dzieci.