Twoje BO rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Adres: Kraków
  • Data:

    2023-02-06 -

Zapraszamy do wzięcia udziału w zajęciach organizowanych w ramach budżetu obywatelskiego IX edycji,

które odbędą się w dniach: 

 

14.02. Godz. 17:00, Zabawa walentynkowa dla dzieci.
Hej Smyki! Przygotowaliśmy dla Was zabawę Walentynkową, podczas której będziemy bawić się w bajkowe pary, leczyć złamane serca, wykonywać piękne laurki i wieeeeeele innych!
 

15.02. godz.17:00-19:00, Warsztaty makramy – Rękodzielnia
Słowo makrama (macrame) oznacza w języku arabskim dekoracje wiązaną i już od czasów starożytnych znana jest jako sztuką plecenia sznurków (bez użycia drutów czy szydełek). Sztuka plecenia makram do Europy przyszła z starożytnej Asyrii i Babilonii. W zamierzchłych czasach z makramy były wykonywane na przykład szaty ozdobne królów i innych dostojników, teraz wykonamy ją także my! Podczas warsztatów poznamy rodzaje sznurów do plecenia makram, podstawowe sploty makramowe, dowiemy się jakie materiały są potrzebne oraz jakiej długości należy przygotować sznurki. Na spotkaniu wykonamy makramę na ścianę.
 

17.02. godz.16:30, Robotyka - zajęcia dla dzieci
Warsztaty robotyki i programowania dla dzieci to nie tylko cudowna zabawa, lecz także praktyczna nauka i rozwój istotnych umiejętności.  Zajęcia w ciekawy sposób przekazują wiedzę na temat robotyki, fizyki i informatyki. Warto!
 

23.02. godz.18:00, Kurs szycia dla dorosłych - torby plażowe
Jesteśmy za eko rozwiązaniami i ok kilku lat do sklepów nosimy bawełniane torby. Teraz zauważyliśmy, że przydałyby się nam nieco większe - takie w których pomieścimy ręcznik, książkę i plażowe akcesoria, a nie chcemy kupować gotowych, tylko uszyć takie jakie chcemy! Między innymi właśnie z tych powodów organizujemy warsztaty projektowania i szycia dla dorosłych, podczas których uszyjemy właśnie torby. Serdecznie zapraszamy wszystkich szyjących dorosłych.