Twoje BO rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Posiedzenia Rady Budżetu Obywatelskiego

Posiedzenia Rady Budżetu Obywatelskiego w sprawie rozpatrywania protestów wobec negatywnej weryfikacji projektów złożonych w ramach budżetu obywatelskiego Miasta Krakowa odbywają się zgodnie z przedstawionym  poniżej harmonogramem w salach im. J. Lea i Sali Kupieckiej w budynku Magistratu przy Placu Wszystkich Świętych 3-4, Miejskim Centrum Dialogu, ul. Bracka 10 lub w Wydziale Polityki Społecznej i Zdrowia, ul. Dekerta 24 od godziny 16:00. Dokładne lokalizacje posiedzeń są podane w poniższym harmonogramie.

Harmonogram posiedzeń:

poniedziałek 16 sierpnia

wtorek 17 sierpnia

środa 18 sierpnia

poniedziałek 23 sierpnia

wtorek 24 sierpnia

                                                           środa 25 sierpnia

 

Jednocześnie informujemy, że zgodnie z Regulaminem posiedzeń Rady Budżetu Obywatelskiego w sprawie rozpatrywania protestów wobec negatywnej weryfikacji projektów złożonych w ramach budżetu obywatelskiego Miasta Krakowa w uzasadnionych przypadkach Wnioskodawca może wnioskować o zmianę wyznaczonego terminu, o ile zrobi to w terminie umożliwiającym zaproponowanie nowej daty rozpatrywania protestu.

Ze względu na obowiązujący stan epidemii oraz wymogi sanitarne, zalecamy aby osoby chcące uczestniczyć w posiedzeniach stawiły się na wybraną godzinę godzinę według harmonogramu (poczekalnia będzie niedostępna). Zastrzegamy możliwość ograniczenia udziału osób postronnych (rodzina, sąsiedzi, przyjaciele, dzieci) w przypadku przekroczenia zalecanej liczby osób na sali posiedzenia.  

pokaż metkę
Osoba publikująca: Katarzyna Stefanik
Podmiot publikujący: Budżet Obywatelski
Data publikacji: 2021-08-13
Data aktualizacji: 2021-08-23
Powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat