Twoje BO rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Fotogaleria

Projekt pn. Sortujmy na polu! Dzielnica II BO 2021

2022-12-19

Projekt zakłada zakup i montaż koszy do segregacji odpadów w najczęściej uczęszczanych miejscach przez Mieszkańców Dzielnicy II tj. na terenie parków, placów zabaw i pętli komunikacyjnych. Obecnie, na terenie Dzielnic, niewiele jest koszy tego typu, w związku z czym realizacja zadania pozwoli poprawne sortowanie odpadów oraz wpłynie na rozwój świadomości ekologicznej wśród Mieszkańców.

Projekt pn. Sortujmy na polu! Dzielnica XIV BO 2021

2022-12-19

Projekt zakłada zakup i montaż koszy do segregacji odpadów w najczęściej uczęszczanych miejscach przez Mieszkańców Dzielnicy XIV tj. na terenie parków, placów zabaw i pętli komunikacyjnych. Obecnie, na terenie Dzielnic, niewiele jest koszy tego typu, w związku z czym realizacja zadania pozwoli poprawne sortowanie odpadów oraz wpłynie na rozwój świadomości ekologicznej wśród Mieszkańców.

Projekt pn. Sortujmy na polu! Dzielnica X. BO 2021

2022-12-19

Projekt zakłada zakup i montaż koszy do segregacji odpadów w najczęściej uczęszczanych miejscach przez Mieszkańców Dzielnicy X tj. na terenie parków, placów zabaw i pętli komunikacyjnych. Obecnie, na terenie Dzielnic, niewiele jest koszy tego typu, w związku z czym realizacja zadania pozwoli poprawne sortowanie odpadów oraz wpłynie na rozwój świadomości ekologicznej wśród Mieszkańców.

Projekt pn. Rehabilitacja w Schronisku dla Zwierząt. BO 2021

2022-12-19

Zaproponowany poniżej sprzęt wykorzystuje najnowsze technologie w Fizykoterapii ( laseroterapia, magnetoterapia, ultradźwięki) i stanowi naturalne uzupełnienie dotychczas  stosowanych metod. Dzięki zakupowi tego rodzaju sprzętu zwierzęta w trakcie rekonwalescencji mogą odzyskiwać zdrowie szybciej i efektywniej oraz w wielu przypadkach ich ból i cierpienie może zostać znacznie zmniejszone (np. zwierzęta starsze z licznymi zwyrodnieniami). Aby pracownia była w pełni wyposażona potrzebny jest:

- Aparat to laseroterapii.
- Aparat do magnetoterapii.
- Aparat do terapii ultradźwiękiem.
- Aparat do laseroterapii wysokoenergetycznej.

Kolejnym elementem, który w ocenie lekarzy weterynarii jest niezwykle istotny są klatki weterynaryjne wykonane ze stali nierdzewnej (klatki przeznaczone są dla kotów przebywających w trakcie leczenia). Tego rodzaju wyposażenie daje najwyższy standard dezynfekcyjny, który jest jednym z kluczowych czynników zapobiegającym przenoszeniu się chorób. 

Projekt pn. Ptasia stołówka. BO 2021.

2022-12-19

Celem projektu jest zamontowanie tzw. ”Kaczkomatu”  dla populacji ptactwa, przebywającego w Parku Duchackim (Kraków, ul. Malborska, Dzielnica XI). W maszynach tych znajdować się będzie pokarm odpowiedni dla kaczek, specjalnie dobrana mieszanka zbóż i witamin.

Projekt pn. Kaczkomaty nad Zalewem Bagry. BO 2021

2022-12-19

Projekt zakłada zakup i montaż dwóch automatów wydających karmę dla ptactwa wodnego. Urządzenia będą nieodpłatnie dozować spacerowiczom ustaloną na dany dzień porcję pokarmu. Po wykorzystaniu limitu kaczkomat zostanie automatycznie zablokowany a wydawanie karmy chwilowo wstrzymane. Na automacie znajdować się będą informacje dotyczące prawidłowego dokarmiania ptactwa i instrukcja obsługi. 

Projekt pn. 555 555zł na rewitalizację Parku Duchackiego. BO 2021

2022-12-19

Projekt zakładał dofinansowanie rewitalizacji Parku Duchackiego. Przyczyni się to do przyspieszenia realizacji prac i zwiększenia ich zakresu, a także do szybszego udostępnienia parku do wypoczynku i rekreacji dla mieszkańców

Projekt pn. Park Kieszonkowy na Prądniku Białym. BO 2019

2022-07-15

Zagospodarowania terenu i stworzenie na nim parku kieszonkowego wpłynie na poprawienie jakości okolicy. Dodatkowe nasadzenia poprawią estetykę miejsca, a mała architektura stworzy to miejsce przyjaznym dla społecznej lokalności. Park kieszonkowy może być atrakcyjną lokalizacją do integracji mieszkańców - Dzielnicy IV Prądnik Biały.

Projekt pn. Zielone "SERCE" Podgórza. BO 2020

2022-07-15

Projekt zakłada rewitalizację terenu zielonego przy w Dzielnicy XIII, działka 192/12. Ptaki i ich środowisko oraz stworzenie przyjaznego im miejsca to aspekty które będą przewodziły temu projektowi. Zależy nam na stworzeniu alejki spacerowej wraz z małą architekturą taką jak kosze, ławki, urządzenia zabawowe (w razie możliwości), drewniane leżaki oraz nasadzenie nowej zieleni drzew oraz krzewów. Chodzi o utworzenie parku funkcjonalnego, z ofertą dla różnych grup wiekowych, wykorzystując teren zielony. 

Projekt pn. ZRÓBMY SKWER PRZY FABRYCZNEJ! Edukacja i kultura w zieleni. BO 2020

2022-07-15

Nowy park jest wyjątkowym miejscem, które było dzikim parkingiem, a stało się parkiem. Teren poprzemysłowy dzięki zaangażowaniu krakowian zamienił się w miejsce wypoczynku dla nich.

Znajdź