Twoje BO rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Fotogaleria

Projekt pn. Sortujmy na polu! Dzielnica II BO 2021

2022-12-19

Projekt zakłada zakup i montaż koszy do segregacji odpadów w najczęściej uczęszczanych miejscach przez Mieszkańców Dzielnicy II tj. na terenie parków, placów zabaw i pętli komunikacyjnych. Obecnie, na terenie Dzielnic, niewiele jest koszy tego typu, w związku z czym realizacja zadania pozwoli poprawne sortowanie odpadów oraz wpłynie na rozwój świadomości ekologicznej wśród Mieszkańców.

Projekt pn. Sortujmy na polu! Dzielnica XIV BO 2021

2022-12-19

Projekt zakłada zakup i montaż koszy do segregacji odpadów w najczęściej uczęszczanych miejscach przez Mieszkańców Dzielnicy XIV tj. na terenie parków, placów zabaw i pętli komunikacyjnych. Obecnie, na terenie Dzielnic, niewiele jest koszy tego typu, w związku z czym realizacja zadania pozwoli poprawne sortowanie odpadów oraz wpłynie na rozwój świadomości ekologicznej wśród Mieszkańców.

Projekt pn. Sortujmy na polu! Dzielnica X. BO 2021

2022-12-19

Projekt zakłada zakup i montaż koszy do segregacji odpadów w najczęściej uczęszczanych miejscach przez Mieszkańców Dzielnicy X tj. na terenie parków, placów zabaw i pętli komunikacyjnych. Obecnie, na terenie Dzielnic, niewiele jest koszy tego typu, w związku z czym realizacja zadania pozwoli poprawne sortowanie odpadów oraz wpłynie na rozwój świadomości ekologicznej wśród Mieszkańców.

Projekt pn. Rehabilitacja w Schronisku dla Zwierząt. BO 2021

2022-12-19

Zaproponowany poniżej sprzęt wykorzystuje najnowsze technologie w Fizykoterapii ( laseroterapia, magnetoterapia, ultradźwięki) i stanowi naturalne uzupełnienie dotychczas  stosowanych metod. Dzięki zakupowi tego rodzaju sprzętu zwierzęta w trakcie rekonwalescencji mogą odzyskiwać zdrowie szybciej i efektywniej oraz w wielu przypadkach ich ból i cierpienie może zostać znacznie zmniejszone (np. zwierzęta starsze z licznymi zwyrodnieniami). Aby pracownia była w pełni wyposażona potrzebny jest:

- Aparat to laseroterapii.
- Aparat do magnetoterapii.
- Aparat do terapii ultradźwiękiem.
- Aparat do laseroterapii wysokoenergetycznej.

Kolejnym elementem, który w ocenie lekarzy weterynarii jest niezwykle istotny są klatki weterynaryjne wykonane ze stali nierdzewnej (klatki przeznaczone są dla kotów przebywających w trakcie leczenia). Tego rodzaju wyposażenie daje najwyższy standard dezynfekcyjny, który jest jednym z kluczowych czynników zapobiegającym przenoszeniu się chorób. 

Projekt pn. Ptasia stołówka. BO 2021.

2022-12-19

Celem projektu jest zamontowanie tzw. ”Kaczkomatu”  dla populacji ptactwa, przebywającego w Parku Duchackim (Kraków, ul. Malborska, Dzielnica XI). W maszynach tych znajdować się będzie pokarm odpowiedni dla kaczek, specjalnie dobrana mieszanka zbóż i witamin.

Projekt pn. Kaczkomaty nad Zalewem Bagry. BO 2021

2022-12-19

Projekt zakłada zakup i montaż dwóch automatów wydających karmę dla ptactwa wodnego. Urządzenia będą nieodpłatnie dozować spacerowiczom ustaloną na dany dzień porcję pokarmu. Po wykorzystaniu limitu kaczkomat zostanie automatycznie zablokowany a wydawanie karmy chwilowo wstrzymane. Na automacie znajdować się będą informacje dotyczące prawidłowego dokarmiania ptactwa i instrukcja obsługi. 

Projekt pn. Park Kieszonkowy na Prądniku Białym. BO 2019

2022-07-15

Zagospodarowania terenu i stworzenie na nim parku kieszonkowego wpłynie na poprawienie jakości okolicy. Dodatkowe nasadzenia poprawią estetykę miejsca, a mała architektura stworzy to miejsce przyjaznym dla społecznej lokalności. Park kieszonkowy może być atrakcyjną lokalizacją do integracji mieszkańców - Dzielnicy IV Prądnik Biały.

Projekt pn. Zielone "SERCE" Podgórza. BO 2020

2022-07-15

Projekt zakłada rewitalizację terenu zielonego przy w Dzielnicy XIII, działka 192/12. Ptaki i ich środowisko oraz stworzenie przyjaznego im miejsca to aspekty które będą przewodziły temu projektowi. Zależy nam na stworzeniu alejki spacerowej wraz z małą architekturą taką jak kosze, ławki, urządzenia zabawowe (w razie możliwości), drewniane leżaki oraz nasadzenie nowej zieleni drzew oraz krzewów. Chodzi o utworzenie parku funkcjonalnego, z ofertą dla różnych grup wiekowych, wykorzystując teren zielony. 

Projekt pn. ZRÓBMY SKWER PRZY FABRYCZNEJ! Edukacja i kultura w zieleni. BO 2020

2022-07-15

Nowy park jest wyjątkowym miejscem, które było dzikim parkingiem, a stało się parkiem. Teren poprzemysłowy dzięki zaangażowaniu krakowian zamienił się w miejsce wypoczynku dla nich.

Projekt pn."Książkomat". BO 2020

2022-07-08

Książka przez całą dobę? Tak, to możliwe! Książkomat działa na takiej samej zasadzie jak paczkomat. Urządzenie ma być ułatwieniem dla osób, które pracują do późna lub nie zdążą wybrać się do biblioteki w godzinach jej otwarcia.
Zamówione w bibliotece książki będzie można odebrać przez całą dobę w książkomacie przy Filii Biblioteki nr 16 w Krakowie - ul. Radzikowskiego 29

Znajdź