Polecamy

Infolinia Budżetu Obywatelskiego

Podczas tegorocznej edycji po raz kolejny uruchomiona została infolinia budżetu obywatelskiego.

Pobierz i działaj!

Chcesz złożyć projekt do budżetu obywatelskiego? Planujesz spotkanie ze znajomymi i chcecie rozmawiać o budżecie obywatelskim? Chciałbyś pomóc komuś przy złożeniu projektu?

Ogłoszenie Prezydenta Miasta Krakowa

Ogłoszenie Prezydenta Miasta Krakowa o terminie składania propozycji zadań do budżetu obywatelskiego oraz wysokości środków przeznaczonych na ich realizację.

Trening samoobrony i asertywności dla dziewcząt WENDO

W związku z realizacją projektu ogólnomiejskiego MOPS Kraków zaprasza dziewczęta w wieku 11-15 lat do udziału w treningu samoobrony i asertywności dla dziewcząt WENDO.

Budżet obywatelski 2017 - wyniki głosowania

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami głosowania na zadania w ramach IV edycji budżetu obywatelskiego miasta Krakowa.

Informacja na temat frekwencji w głosowaniu BO 2017

Zakończył się etap wprowadzania papierowych kart do głosowania w ramach budżetu obywatelskiego do platformy internetowej budżetu obywatelskiego.

„Od dzieciaka do starszaka” -  prezentacja zrealizowanego projektu

Przedstawiamy jeden z wielu projektów zrealizowanych w ramach pierwszej edycji Budżetu Obywatelskiego.

Połącz przyjemne z pożytecznym i dołącz do nas na Piknikach Obywatelskich

Czerwiec w Krakowie zapowiada się wyjątkowo. Nasze Miasto zgodnie z przedwojenną tradycją  obchodzić będzie swoje święto. W ramach imprez mających uświetnić to wydarzenie, Krakowskie Biuro Festiwalowe wspólnie z Wydziałem Promocji i Turystyki oraz Miejskim Ośrodkiem Wspierania Inicjatyw Społecznych serdecznie zaprasza mieszkańców do udziału w piknikach obywatelskich.

Prezentacja zrealizowanego projektu: Kazimierskie Murale Historyczne

W krótkim czasie stały się jednym z najbardziej rozpoznawalnych miejsc krakowskiego Kazimierza. Podziwiane, chętnie fotografowane, często umieszczane przez turystów w mediach społecznościowych – Kazimierskie Murale Historyczne, projekt zrealizowany w ramach II edycji Budżetu Obywatelskiego.

Budżet Obywatelski