Polecamy

Wykaz punktów głosowania

Zapraszamy do zapoznania się z wykazem punktów głosowania.

Wykaz projektów poddanych pod głosowanie w budżecie obywatelskim 2020

Zapraszamy do zapoznania się z wykazem projektów, które zostaną poddane pod głosowanie mieszkańców w ramach budżetu obywatelskiego 2020.

Wyniki weryfikacji wniosków złożonych w ramach VII edycji budżetu obywatelskiego

Zapraszamy do zapoznania się w wynikami weryfikacji merytoryczno-prawnej wniosków złożonych w ramach VII edycji budżetu obywatelskiego.

ANKIETA DLA WNIOSKODAWCÓW

Zapraszamy wszystkich wnioskodawców tegorocznej edycji budżetu obywatelskiego do wypełnienia ankiety dotyczącej programu „Wspólne Projekty” oraz preweryfikacji wniosków w ramach budżetu obywatelskiego miasta Krakowa.

BUDŻET OBYWATELSKI WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO - NOWY HARMONOGRAM

KOMUNIKAT DOTYCZĄCY BUDŻETU OBYWATELSKIEGO WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO

W związku z obowiązującym na terenie Polski stanem epidemii, Zarząd Województwa Małopolskiego zdecydował o kolejnej zmianie harmonogramu 5. edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego.

KOMUNIKAT WS. INFOLINII BO

Szanowni Państwo informujemy, że w dniu dzisiejszym tj. 10 kwietnia 2020 informacji dot. budżetu obywatelskiego  za pośrednictwem infolinii będzie można uzyskać do godziny 12.00.

Ponad 100 pomysłów w Banku

Zapraszamy i zachęcamy do korzystania z Banku Pomysłów.

NABÓR DO PILOTAŻOWEJ ŚCIEŻKI WYPRACOWYWANIA PROJEKTÓW BO KRAKÓW WSPÓLNE PROJEKTY 2020

Zapraszamy do zgłaszania się do udziału w pilotażowej ścieżce wypracowywania projektów „Wspólne Projekty 2020”. Jeśli rozważacie złożenie projektu w Budżecie Obywatelskim i chcielibyście, by Wasz wstępny pomysł na projekt został poddany preweryfikacji przed jego oficjalnym złożeniem oraz chcielibyście dołączyć do społeczności wnioskodawców i sympatyków budżetu obywatelskiego to zachęcamy do uczestnictwie w programie „Wspólne Projekty 2020”.

Nabór na Ambasadorów Lokalnej Partycypacji

Nabór na Ambasadorów Lokalnej Partycypacji. Ambasadorem Lokalnej Partycypacji może zostać każdy chętny mieszkaniec i mieszkanka Krakowa. Nabór na Ambasadorów zaczyna się 10 lutego i trwa do 25 lutego 2020 r.

Budżet Obywatelski
(Głosowanie w budżecie obywatelskim zostało zakończone.)