Aktualności

Wnioskodawco – promuj swój projekt!
Komunikat archiwalny 2017-06-21

Jeśli jesteś Wnioskodawcą lub chcesz zaangażować się w promocję wybranego lub wybranych projektów – mogą w tym pomóc załączone pliki. Zachęcamy do pobierania i do wykorzystania.

Budżet obywatelski: piknikuj i głosuj!
Komunikat archiwalny 2017-06-18

W sobotę 17 czerwca ruszyło głosowanie na projekty zgłoszone w IV edycji budżetu obywatelskiego Krakowa. Do wyboru jest 319 propozycji – ze wszystkimi można się zapoznać na specjalnej platformie internetowej albo… podczas pikniku obywatelskiego. W sobotę odbył się pierwszy piknik budżetu obywatelskiego, w parku Bednarskiego, a w niedzielę kolejny – w parku Ratuszowym. W programie: prezentacje projektów, atrakcje i zabawy dla dzieci, przekąski z food trucka, wieczorna potańcówka, a przede wszystkim możliwość oddania głosu.

Infolinia budżetu obywatelskiego
Komunikat archiwalny 2017-06-16

Przypominamy, że w razie pytań związanych z głosowaniem w budżecie obywatelskim miasta Krakowa do dyspozycji mieszkańców pozostaje infolinia.

Dodatkowe punkty głosowania
Komunikat archiwalny 2017-06-16

W imieniu niektórych Rad Dzielnic informujemy o uruchomieniu dodatkowych punktów głosowania.

Budżet obywatelski: odliczamy godziny do początku głosowania!

17 czerwca rozpocznie się głosowanie na projekty zgłoszone w ramach czwartej edycji budżetu obywatelskiego Krakowa. Głosować będzie można do 30 czerwca. Ostatecznie, po rozpatrzeniu protestów, do udziału w głosowaniu zakwalifikowano 111 projektów ogólnomiejskich oraz 208 projektów dzielnicowych, czyli w sumie 319 propozycji.

Ostateczna lista projektów poddanych pod głosowanie

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami losowania numerów projektów, które będą poddane pod głosowanie w ramach budżetu obywatelskiego miasta Krakowa.

Regulamin głosowania
Komunikat archiwalny 2017-06-07

Znany jest już regulamin głosowania w ramach IV edycji budżetu obywatelskiego

Mobilne punkty głosowania
Komunikat archiwalny 2017-06-02

Mobilne punkty głosowania będą do dyspozycji mieszkańców Krakowa również podczas niektórych imprez miejskich i dzielnicowych

Wyniki weryfikacji formalno-prawnej wniosków złożonych w ramach IV edycji budżetu obywatelskiego

Zapraszamy do zapoznania się w wynikami weryfikacji formalno-prawnej wniosków złożonych w ramach IV edycji budżetu obywatelskiego.

Wykaz punktów głosowania w ramach IV edycji budżetu obywatelskiego

Głosowanie w ramach IV edycji budżetu obywatelskiego odbędzie się w dniach 17-30 czerwca 2017 r.

Budżet Obywatelski