Archiwum projektów rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Strona archiwalna
Aktualna lista projektów budżetu obywatelskiego znajduje się na stronie:
Lista projektów na które można było głosować w budżecie obywatelskim 2016
Zobacz ARCHIWUM projektów z poprzednich edycji budżetu obywatelskiego: 2020 2019 2018 2017 2015
Na mapie zaprezentowane są projekty, którym można przypisać jeden adres. Wszystkie projekty przedstawione są poniżej mapy.
Na szarfach znajdują się numery przydzielone projektom w drodze losowania.
1
MALI RATOWNICY

Szkolenia z pierwszej pomocy oraz obsługi AED dla dzieci szkół oraz przedszkoli przeprowadzone przez Krakowskie Pogotowie Ratunkowe

2
Bezpłatne, cotygodniowe zajęcia sportowe na ter. 4 osiedli

Zagospodarowanie czasu wolnego mieszkańców naszej dzielnicy, a w szczególności dzieci i młodzieży, poprzez organizację, profesjonalnych, bezpłatnych zajęć biegowo-ruchowych na terenie naszych 4 osiedli: Klin, Swoszowic, Wróblowic oraz Rajska i Kosocic.

3
Remont chodnika przy ul. Taklińskiego w Krakowie

Remont chodnika przy ul. Taklińskiego w Krakowie od nieruchomości nr 47 do nieruchomości nr 31, tj. ok. 140m, bez remontu wjazdów na działki

4
Zakup szafek do szatni dla uczniów i dla dorosłych SP 134

Celem projektu jest pozyskanie funduszy na zakup metalowych szafek zamykanych do szatni szkolnej ogólnodostępnej w SP 134. Koszt inwestycji oszacowano na 12000,00 zł.

5
Stojaki rowerowe dla dzieciaków Dziesiątki

Montaż po ok 4 stojaki rowerowe odwrócone "U" na terenie Dz. X m.in. w sąsiedztwie palcówek publicznych (szkół podstawowych, gimnazjów, przedszkoli, domów kultury, bibliotek) oraz w miejscach wskazanych przez Radnych Dzielnicy.

6
Kompleksowy remont 1-toalety dla chłopców

W ramach projektu przewiduje się wykonanie remontu istniejących sanitariatu przeznaczonego dla chłopców w Sp 134 w Krakowie. Modernizacja toalety przyczyni się do poprawy higieny, komfortu użytkowania i zapewni odpowiedni standard uczniom .

7
Przyjemne z pożytecznym - biblioteka dla Ciebie

Celem projektu jest zakup nowości wydawniczych, poszerzonych o literaturę obcojęzyczną i audiobooków. Organizacja spotkań autorskich i przedstawień teatralnych. Zamontowanie platformy dla osób niepełnosprawnych, seniorów i rodzin z małymi dziećmi.