Archiwum projektów rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Strona archiwalna
Aktualna lista projektów budżetu obywatelskiego znajduje się na stronie:
Lista projektów na które można było głosować w budżecie obywatelskim 2016
Zobacz ARCHIWUM projektów z poprzednich edycji budżetu obywatelskiego: 2020 2019 2018 2017 2015
Na mapie zaprezentowane są projekty, którym można przypisać jeden adres. Wszystkie projekty przedstawione są poniżej mapy.
Na szarfach znajdują się numery przydzielone projektom w drodze losowania.
1
Readaptacja sali sportowej SP nr 50 w Krakowie.

Niniejszy projekt przewiduje readaptację funkcjonującej hali sportowej SP nr 50 w Krakowie. Wywiercenie otworów w podłodze i montaż dodatkowych słupków pozwoli optymalnie wykorzystać powierzchnię hali na zajęcia sportowe.

2
Siłownia na wolnym powietrzu w Bronowicach

Budowa siłowni na wolnym powietrzu w naszej dzielnicy

3
„Sportowe soboty – edukacja sportowa dzieci i młodzieży"

W swojej genezie, projekt zakłada organizację ogólnorozwojowych zajęć sportowych z elementami siatkówki dla dzieci i młodzieży w przedziale wiekowym 6-18 lat, z wyróżnieniem co najmniej trzech kategorii wiekowych.

4
WIATA ROWEROWA NA TERENIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 50

Wiata rowerowa to zadaszone miejsce przeznaczone do zostawiania rowerów i hulajnog. Posiada stojaki i uchwyty, do których można przypiąć kłódkę zabezpieczającą pojazd.

5
Zajęcia sportowo-rekreacyjne dla seniorów +55

Organizacja zajęć sportowo-rekreacyjnych dla seniorów w 5 dyscyplinach sportowych: pływanie, nordic walking, tenis stołowy, lekka atletyka i szachy.

6
Biblioteka - nowe oblicze.

Remont wnętrza - Krowoderska Biblioteka Publiczna filia nr 7 ul. Balicka 297. Wymiana parkietu i odmalowanie ścian.

7
Żywopłot przy ogródku jordanowskim obok ulicy Zarzecze

Posadzenie żywopłotu zasłaniającego od ulicy teren zabaw .

8
MALI RATOWNICY

Szkolenia z pierwszej pomocy oraz obsługi AED dla dzieci szkół oraz przedszkoli przeprowadzone przez Krakowskie Pogotowie Ratunkowe

9
Utwardzenie żwirem fragmentu ulicy Zygmunta Starego

Wyprofilowanie i utwardzenie żwirem ok. 100 metrowego odcinka ulicy Zygmunta Starego (najbardziej zniszczony fragment) stanowiącego część działek gminnych nr: 341/5 obr 48 Krowodrza (biegnący wzdłuż działki nr 214 obr 48 K) oraz 238/1 obr 1 Krowodrza.

10
ROZTAŃCZONE BRONOWICE

Celem projektu jest dalsze rozpowszechnianie kultury tanecznej wśród mieszkańców Bronowic. Nauka podstaw tańca towarzyskiego oraz wspólna integracja. Jest to wspaniała forma spędzania czasu w miłym gronie.

11
plac zabaw dla dzieci

zakup i wymiana zniszczonych urządzeń, modernizacja urządzeń już istniejących , wymiana nawierzchni i dostosowanie jej do wymogów bezpieczeństwa w czasie zabaw i zajęć dzieci, uatrakcyjnienie placu dla dzieci z dzielnicy

12
Sprzęt sportowy dla sekcji piłki siatkowej KS Bronowianka.

Punktem wyjścia tego projektu jest sekcja piłki siatkowej KS Bronowianka jej działania oraz wynikające z nich potrzeby. Do podstawowych potrzeb sekcji należy sprzęt sportowy, stanowiący nieodzowność prowadzenia zajęć z zakresu edukacji sportowej.

13
Apetyt na życie

Projekt „Apetyt na życie” to stworzenie przestrzeni dla zdrowego rozwoju i integracji rodziny poprzez międzypokoleniowy udział w warsztatach kulinarnych, video blogu o tematyce kulinarnej, spotkaniach z dietetykiem oraz zajęciach fitness.

14
Płatne patrole Policji

Zwiększenie bezpieczeństwa poprzez dodatkowe patrole policji w piątki i soboty w godzinach od 16:00 do 24:00 w miejscach szczególnie niebezpiecznych na terenie Dzielnicy 6 Bronowice.

15
Oświetlenie na wybiegu dla psów w Bronowicach

Wybieg dla psów w Bronowicach został wybudowany 3 lata temu. Niestety brak jest oświetlenia i grozi to kontuzją gdyż psy często kopią doły. Wybieg cieszy się dużym zainteresowaniem również u mieszkańców z poza Bronowic i miasta.

16
Program profilaktyki wad postawy i leczenia skolioz

Kompleksowe działania u 11 i 12 letnich dzieci z Dz. VI polegająca na populacyjnej diagnostyce przesiewowej , edukacji i prowadzeniu zajęć terapeutycznych oraz konsultacji lekarskiej dla wytypowanych dzieci zagrożonych wadami postawy i rozwojem skolioz

17
Parking na Widoku

5 miejsc parkingowych, w tym 1 miejsce dla osób niepełnosprawnych;

18
Przychodnia Dziecka Chorego w Bronowicach Małych

Prace adaptacyjne przeprowadzone w 2 pomieszczeniach gospodarczych w celu dostosowania ich do pełnienia funkcji Przychodni Dziecka Chorego z osobnym wejściem.