Archiwum projektów rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Strona archiwalna
Aktualna lista projektów budżetu obywatelskiego znajduje się na stronie:
Lista projektów na które można było głosować w budżecie obywatelskim 2016
Zobacz ARCHIWUM projektów z poprzednich edycji budżetu obywatelskiego: 2020 2019 2018 2017 2015
Na mapie zaprezentowane są projekty, którym można przypisać jeden adres. Wszystkie projekty przedstawione są poniżej mapy.
Na szarfach znajdują się numery przydzielone projektom w drodze losowania.
1
Wykonanie utwardzonego pobocza ul. Darwina

Wykonanie utwardzonego pobocza, zapewniającego bezpieczny dostęp mieszkańcom i pieszym do obiektów sportowych Narodowego Centrum Rugby, ogródka jordanowskiego, znajdujacych się w sięgaczu ul. Lubockiej do skrzyżowania Darwina, Niewielkiej i Sybiraków.

2
Bezpieczeństwo dla mieszkańców osiedla Wzgórz Krzesławickich

Poprawa bezpieczeństwa dla mieszkańców osiedla Wzgórz Krzesławickich przy wsparciu POLICJI. Ze szczególnym uwzględnieniem okolic sklepu LEWIATAN, bloków 39, 38 i 37 i garaży usytuowanych wzdłuż ulicy Morwowej.

3
Zestaw interaktywny dla przedszkola

Zakup zestawu interaktywnego dla dzieci do przedszkola.

4
Głodni sportu

Cykl zajęć sportowych dla 3 grup osób 1 grupa-kobiety od 15 roku życia-zajęcia z jogi, pilates, 2 grupa-dziewczynki do 15 roku życia-zajęcia taneczne Zumba 3 grupa-chłopcy i mężczyźni od 10 roku życia- treningi piłki nożnej

5
Zakup nowości wydawniczych i lektur do biblioteki publicznej

Zakupione zostaną nowości wydawnicze oraz lektury szkolne do biblioteki publicznej.

6
Wspomnień Czar

Zorganizowanie dwóch spotkań muzycznych z dwoma artystami scen polskich związanych z miastem Kraków dla mieszkańców Dzielnicy XVII. Koncerty akustyczne w plenerze w miejscach zielonych w os. Zesławice i os. Kantorowice .

7
1:0 dla Kantorowic

UZUPEŁNIENIE ISTNIEJĄCEJ PRZESTRZENI ZIELONEJ I ZAOPATRZENIE W PODSTAWOWE URZĄDZENIA SPORTOWE I WYPOCZYNKOWE W CZĘŚCI DZIAŁKI NR 140 OBRĘB 4 NOWA HUTA POŁOŻONEJ W KRAKOWIE PRZY UL. ZAKOLE

8
Defibrylator serca dla przychodni lekarskiej os.Na Wzgórzach

Defibrylator serca umieszczony w przychodni lekarskiej osiedle Na Wzgórzach 1. Będzie służy ratowaniu życia ludzkiego w nagłych przypadkach chorobowych zatrzymania akcji serca. Na terenie przychodni oraz w jej bezpośrednim rejonie.

9
Międzypokoleniowo w działaniu i nauce - seniorzy i uczniowie

Międzypokoleniowo w działaniu i nauce - seniorzy i uczniowie w akcji jest projektem polegającym na warsztatach poznawczo-edukacyjnych prowadzonych przez profesjonalną kadrę pedagogiczną. Odbiorcami będą uczniowie szkół podstawowych i gimnazjum i seniorzy.