Celem projektu jest umożliwienie rowerzystom jazdy “pod prąd” na ulicach: św. Wawrzyńca, Dajwór oraz Gazowej.
Piaskownica, ławki, zieleń, miejsce zadumy i odpoczynku. Ogrodzony, bezpieczny i przytulny mikropark a zarazem miejsce zadumy i wypoczynku osłonięte od słońca, otwarte na miasto.
Cykl dziesięciu spotkań psychoedukacyjnych dla uczniów klas szóstych i siódmych na których zapoznałyby się z podstawowymi emocjami, jak również z różnymi zagrożeniami współczesnego świata.
Rewitalizacja i przywrócenie przestrzeni zieleni przy Al. 29 listopada 32b/c dla mieszkańców. Celem projektu jest poprawa estetyki tego miejsca. Pragniemy, aby pojawiły się tam ławki wśród zadbanej zieleni, kwiatów, krzewów itd.
PROJEKT ZAKŁADA UMIESZCZENIE PORTRETU PIOTRA SKRZYNECKIEGO NA BRAMIE DOMU AKTORA POPRZEZ NANIESIENIE MALATURY BEZPOŚREDNIO NA DREWNIANE SKRZYDŁA DRZWI. W TEN SPOSÓB ZOSTANIE SYMBOLICZNIE PODKREŚLONE OSTATNIE MIEJSCE ZAMIESZKANIA ARTYSTY.
Zagospodarowanie czasu wolnego mieszkańców naszej dzielnicy, a w szczególności dzieci i młodzieży, poprzez organizację, profesjonalnych, bezpłatnych zajęć biegowo-ruchowych na terenie naszej Dzielnicy.
W ramach projektu zorganizowane zostaną inscenizacje wydarzeń historycznych przez grupy rekonstrukcyjne na terenie dzielnicy Bronowice.
Od strony ulicy Wąskiej do placyku przylega “ślepa” ściana budynku Liceum Ogólnokształcącego. Od strony Józefa naturalną jego granicę stanowi fasada Synagogi Wysokiej. Z trzeciej strony sąsiadują z nim restauracje usytuowane w kamienicach ulicy Wąskiej.
Proponuję akcję siania łąk kwiatowych na terenach należących do miasta, w celu wzbogacenia różnorodności fauny i flory Krakowa, poprawy jakości powietrza, edukacji i stworzenia przestrzeni rekreacji w mieście. Takie łąki wymagają koszenia tylko raz w roku